Veysi Kaynak'tan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş'a Övgü

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve önceki kabinede Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş’un ilçeye yapmış olduğu marka projelerden gurur duyduğunu belirtti.

SİYASET 23.02.2018, 16:19
Veysi Kaynak'tan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş'a Övgü
banner257
banner226

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve önceki kabinede Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş’un ilçeye yapmış olduğu marka projelerden gurur duyduğunu belirtti.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve önceki kabinede Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş'u makamında ziyaret ederek ilçeye yapılan ve yapılacak projeler hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş; “Değerli Veysi Kaynak Abimizle bundan önceki yaptığımız projeler hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Kendisi Türkiye’nin en büyük cezaevi komplekslerinden bir tanesini ilçemize kazandırmıştı. İnşallah bu yıl Haziran ayı gibi burası açılacak. Kendisi, daha önceki yıllarda da birçok yatırımların önünü bizzat açmış ve yardımcı olmuştu. Şuan Hükümet konağımız devam ediyor. Önümüzdeki süreç içerisinde Değerli Bakanımın katkılarıyla adliye sarayı da programa alınıyor.

Türkoğlu, Kahramanmaraş’ımızın metropol ilçe olma yolunda hızlı bir şekilde ilerliyor. Buna Değerli Veysi Kaynak abimin çok katkıları oldu. Kendilerine Teşekkür ediyorum.

Bazı sorunlarda ama sayın vekillerimizin, özellikle Veysi Abimizin bizzat bizleri destekleriyle, katkılarıyla da Türkoğlu’muzda inşallah sorunsuz bir şekilde 2019’a gireceğiz. Kendilerine ve ekibine Türkoğlu Belediyemizi ziyaret ettikleri için teşekkür ediyorum.” dedi.

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve önceki kabinede Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak ise; Sayın Başkanıma bizi kabul ettiklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Aslında Türkoğlu, Kahramanmaraş’ımızın hemen çok yakınında, Türkoğlu’muz her gelmeye bize yeni bir yenilik sunuyor. Bu yüzden Osman Başkanımızla gurur duyuyoruz. Belediye Başkanımız, Belediye Başkanı olarak çok başarılı, siyasetçi olarak da bizim her zaman çok takdir ettiğimiz başarıları var.

Türkoğlu birçok ilde bulunmayan yatırıma kavuştu. Kahramanmaraş’ın oto yolu bağlantısı Türkoğlu üzerinden geçiyor. Önce duble yol haline geldi. Şimdi ise üzeri kapalı asfalt yapılıyor. İnşallah Organize Sanayimiz çok büyük bir istihdam sağlayacak, Türkiye’nin en büyük lojistik merkezi burada açılışını yapmıştık. Türkoğlu istasyonumuz, tarihi istasyon yani doğu ve güney doğu hattının geçtiği tren istasyonu. Önemli bir yatırım cezaevi. Hem İlimize, hem de ilçemize önemli katkılar sağlayacaktır. İnşallah boş kalır kimse suç işleyip cezaevine girmez.

Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Erkoç’la,Türkoğlu Belediye Başkanımız Osman Okumuş’la, Kahramanmaraş Valimiz Vahdettin Özkan’la küçük sanayi alanı planlıyoruz. Türkoğlu, Kahramanmaraş’ımızın metropol ilçesi olma yolunda çok hızla ilerliyor.

Osman Başkanımızın gayretleri ile bir çok alanda çalışmaları mevcuttur. Marka projelerinden olan kent meydanı olarak açılmış caddeleri, yeşil alanları, at çiftliği gibi birçok sosyal imkanlar sundu. Türkoğlu Eloğlu olarak bilinirdi, yapılan çalışmalarla hakikaten Türkoğlu haline geliyor.

Son olarak şunu söylemek isterim bu Cumartesi günü 24 Şubat ta Türkiye’nin lideri Cumhurbaşkanımız, Anadolu’nun yiğit evladı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Kahramanmaraş’a gelecek, o salonda en fazla katılımı Türkoğlu ilçemizden göreceğiz. Cumartesi günü bütün Türkoğlulu hemşerilerimizi bekliyoruz. “diyerek konuştu.

banner261
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 27 Kasım 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı