Abdullah Avcı: Kazandık ama yavaş oynamamamız gerekiyor

İstanbul Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Kasımpaşa maçını kazanmalarına rağmen oyuncularını yavaş oynadıkları için eleştirdi. Takımının deplasmanda Kasımpaşa'yı 1-0 mağlup ettiği karşılaşmanın bitiminde düzenlenen...

Abdullah Avcı: Kazandık ama yavaş oynamamamız gerekiyor
İstanbul Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Kasımpaşa maçını kazanmalarına rağmen oyuncularını yavaş oynadıkları için eleştirdi.

Takımının deplasmanda Kasımpaşa'yı 1-0 mağlup ettiği karşılaşmanın bitiminde düzenlenen basın toplantısına katılan tecrübeli teknik adam, takımının kırmızı karttan sonra maçı kazanmasına rağmen eleştirdiğini belirterek, "Rakip eksik kaldıktan sonra daha hızlı oynayabilirdik. Ancak yavaş oynadık. Rakiple aramızda 8 puan fark var. Her iki takımın oyuncularını kutluyorum." dedi.

Avcı, maçlarının oynandığı saha zemini konusunda sıkıntılar olduğunu ancak en kısa sürede zeminlerinin iyi olacağını kaydetti.

Öte yandan İstanbul Başakşehir'in kazanmış olduğu penaltı pozisyonu sırasında Semih Şentürk ile Jeremy Perbet arasında yaşanan gerginlik konusunda ise Abdullah Avcı, "İki oyuncu bu olyı soyunma odasında çözdüler. Bizde herşey bellidir. Penaltıcımız Semih Şentürk'tür. İkinci penaltıcı Perbet'tir. O pozisyon arasındaki tartışma hoş durmadı." dedi.

Avcı, hakemin vermiş olduğu kartlar konusundaki soruya ise "Hakem doğru kararlar verdi." diye cevap verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER