Başkan Hayrettin Güngör'den Şampiyona ziyaret

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Sevilay Öztürk'ü ziyaret etti.

Başkan Hayrettin Güngör'den Şampiyona ziyaret

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, eşi Leyla Güngör ile Paralimpik Milli Yüzücü Sevilay Öztürk’ü yeni evinde ziyaret etti. Kahramanmaraşlı milli sporcunun babası Bülent Öztürk ve annesi Hülya Öztürk ile sohbet eden Başkan Güngör, Sevilay Öztürk’ün başarılarının devamını diledi.

Gurur Duyuyoruz

Başkan Güngör, “Sevilay ile gurur duyuyoruz. Milli sporcumuzun her zaman yanındayız. Başarılarının devamını diliyoruz. Öztürk ailesine misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Öztürk ise, “Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Hedefim 2020 Olimpiyatları’nda birinci olmak ve Türk Bayrağını dalgalandırmak” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Necmeddin46
Necmeddin46 - 2 ay Önce

Gösterişe gerek yok. Seçim olalı 8-9 ay geçti memlekette pek bir hizmet olmadı. Yine inat edip mâlum partiye oy verdiniz. 5 yıl hizmet yok geçmiş olsun

AR
AR - 2 ay Önce

Tebrik ederim, başarılarının devamını dilerim Sevilaycım.. Başkan Bey'in böyle başarılı sporcularımızı yalnız bırakmaması takdire şayan, her zaman her şekilde desteklenmeliler, İlimizin önde gelen sanayicilerinden de destek gerekir diye düşünüyorum eksikleri konusunda..

aynen
aynen @AR - 2 ay Önce

aynen öyle

Sayın Başkanım
Sayın Başkanım - 2 ay Önce

Işiniz rast gele. Şu Onikişubat ilçesi belediyesi imar müdürü kacak yapısi eksiklikleri olan site inşaatında iş bitirme ruhsatı vermiş olduğu sitenin , usulsüz iş bitirmenin iptali icin Lutfen yardımcı olun. Malık ejder sitesi boğaziçi mah.

SIRADAKİ HABER