Acun Ilıcalı Survivor 2022 All Star yarışmasının açılışında çok büyük sürpriz olacağını ve bu sene yeni kuralların belirlendiğini açıkladı. Ünlüle rve gönüllüler takınıda kimler olduğu artık merak edilmezken Acun açılıştaki sürprizin ifşa olmaması için tanıtımı bile çok kısa hazırladıklarını söyledi. Peki Survivor 2022 sürpriz açılış nedir ve yeni kurallar nedir?

Survivor All Star 2022 için nefesler tutuldu. Önceki yarışmalara damga vuran isimler Survivor 2022'de karşı karşıya geliyor. Peki, Survivor yarışmacıları kim? İşte 2022  Ünlüler  ve  Gönüllüler  takımı  kadrosu.

ACUN'DAN ÇOK BÜYÜK SÜRPRİZ AÇIKLAMASI

Mastercheff 2021 canlı finale Dominik'ten bağlanan Acun Ilıcalı, 15 Ocak 2022 Cumartesi günü açılışta çok büyük sürpriz yaşanacağını söyledi. Acun Ilıcalı bugünr kadar yapılan tüm sürprizlerden danha büyük bir sürpriz yaşanacağını ve ifşa etmemek için çok gizli tuttuklarını ve tanıtımı bile çok kısa yaptıklarını söyledi. 

SURVİVOR ÜNLÜLER YARIŞMACILARI 

Adem Kılıçcı

Çağan Atakan Arslan

Furkan Kızılay

Mert Öcal

Sercan Yıldırım

Barış Murat Yağcı

Batuhan Karacakaya

Eski Eşine Hakaret Eden İbrahim Tatlıses'in Programı Yayından Kaldırıldı! Eski Eşine Hakaret Eden İbrahim Tatlıses'in Programı Yayından Kaldırıldı!

Aycan Yanaç

Elif Gören

Merve Aydın

Nagihan Karadere

Sema Aydemir

Birsen Bekgöz

SURVİVOR GÖNÜLLÜLER YARIŞMACILARI 

Gökhan Keser

Ogeday Girişken

Anıl Berk Baki

Hikmet Tuğsuz

Ardahan Uzkanbaş

Berkan Karabulut

Yasin Obuz

Gizem Kerimoğlu

Berna Keklikler

Sude Burcu

Seda Aydemir

Evrim Keklik

Nisa Bölükbaşı