Survivor AllStar'da bu gece eleme heyecanı yaşanacak. Potada mavi takımdan Evrim, kırmızı takımdan ise Ayşe, Gökhan ve Barış var. Peki 26 Nisan'ı 27 Nisan' bağlayan gece elenecek isim kim oldu?

Nefesler tutuldu Survivor All Star'da bu gece elenecek iism beklenmeye başlandı. bugün oynanan ödül oyununu Batuhan'ın son saniye sayısıyla kazanan kırmızı takım cezalı olduğu için ödülden faydlanamadı ve ödülü mavi takım kullandı.

Gönüllüler takımında Berkan ve Atakan ödülden faydalanmak istemezken, Ünlüler takımında cezalı olmayan Sema ve Barış'da ödülden faydlanmak istemediklerini bildirdiler.

Gözden kaçırmayın

Gönül Dağı Dilek Ölüyor mu? Gülsim Ali İlhan Diziden Ayrılıyor mu? Gönül Dağı Dilek Ölüyor mu? Gülsim Ali İlhan Diziden Ayrılıyor mu?

Gönüllüler takımı ise Evrim'in bu gece elenme ihtimaline karşı son defa bir arada yemek yeme arzusuyla ödülden faydalandılar ve Danilo şefin yaptığı yemekleri yediler.

BU GECE KİM ELENDİ?

Bu gece pota gerçekten çok zorluydu.  Potaya defalarca girmesine rağmen bir türlü elenmeyen Evrim, geçen sezonun üçüncüsü Ayşe ile güçlü isimler Baarış ve gökhan adada kalmak için mücadele ettiler.

Survivor All Star'd bu gece elenen isim Gökhan oldu