Sık sık din değiştiren eski manken Tuğçe Kazaz'ın son açıklamaları olay oldu. Şeriatı öven Kazaz'a çok sayıda tepki geldi. "Biz şeytanca yaşamaya çalışan bir toplumuz bize şeriat gelmez!" Diyen Kazaz şeriat ancak temiz toplumlara gelir diye konuştu.

Tuğçe Kazaz bu kez de şeriat için kullandığı övgü dolu sözlerle tepki çekti.

Çok sayıda sosyal medya kullanıcısı, şeriatı öven Kazaz'ı eleştirdi.

Seyhan Soylu'dan Şok İddia: Müge Anlı MHP'den milletvekili olmak için evleniyor! Seyhan Soylu'dan Şok İddia: Müge Anlı MHP'den milletvekili olmak için evleniyor!

KAZAZ NE DEDİ?

Kendi sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Kazaz, "Şeriat temiz toplumlara gelir. Şeriat; Allah’ın merhamet ve rahmeti, Hz.Muhammed’in ahlakı, Hz.Ömer’in adaleti, Hz.Ali’nin cesareti, Fatih’in ferasetidir. Şeriat insanca, hakça, Allahça yaşamanın formülüdür. Korkmayın biz şeytanca yaşamaya çalışan bir toplumuz bize şeriat gelmez!" ifadelerini kullandı.

Ardından bir açıklama daha yapan Kazaz paylaşımına, "Geçenlerde katıldığım Kırmızı Masa programında şeriatla ilgi fikirlerimi söylemiştim. Benim anladığım şeriat ile sizin İslam’dan soğutmak adına kötülediğiniz şeriat bir değil." dedi.

640xauto-U0xo