Vatandaştan Necati Okay için güldüren yorum: Müge Anlı'ya başvuralım!

Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu ilçe başkanı Necati Okay'a karşı komik yorumlar gündem oldu.

Vatandaştan Necati Okay için güldüren yorum: Müge Anlı'ya başvuralım!

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay'a karşı yapılan esprili yorum gündem oldu. Vatandaşın Okay için yaptığı yorum Twitter'da da yüzlerce kişi tarafından paylaşıldı.

Sosyal medya platformu Facebook'ta bir vatandaş ' Yakında Müge Anlı'ya başvuracaz. Necati Okay için, adam seçimden beri kayıp, Allah rızası için gören olursa işinin başına geçsin. Vatandaş hizmet bekliyor. ' Sözleri sosyal medyada ilginç diyaloglara sebep oldu.

Genelde belediye başkanlarına karşı yapılan yorumların bir çoğunda çeşitli hakaret ve ağır sözler olurken bu sefer tam tersi oldu. Vatandaş Necati Okay'ı esprili sözler ile hizmete çağırdı. Gelmediği takdirde Müge Anlı'ya başvuracağını belirtti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 2 hafta Önce

Aynen öyle hiç yok ortada ne yapsın para yok bitirmişler

maraşlı
maraşlı @Mehmet - 2 hafta Önce

hanifi abicim gibi şov yapmayı bilmez necati... dürüstlüğü yetiyor valla!!

Kayt
Kayt - 2 hafta Önce

Maraş halkı ve siyaseti ve siyasetçileri tam aziz nesinin zübük eserine benziyor.

Sedat doğru
Sedat doğru - 2 hafta Önce

Eli değmişken bizim vekillere de bir baksa. Onlarda kayıp. Hal kavşağı, göksun yolu vs hep kaldı öyle.

marker
marker @Sedat doğru - 1 hafta Önce

Ali Öztunç hariç, adama oy vermedim ama artık veririm... Şehrin tek vekili varmış, diğerleri kayıplarda

Nihat kuzu
Nihat kuzu - 2 hafta Önce

Sarayaltı İsa Divanlı rezil durumda inşAllah çözüm olur tez zaman da

Ömer fıstık
Ömer fıstık - 2 hafta Önce

Ortada yapılacak çok iş olup para yoksa ve de halka karşı hesap vermek cevap vermek zora girmişse tabi en iyisi ortada gözükmemektir. Bir belediye başkanı da kalkıp adam gibi adam olup şu k.maraş ima bir adım daha ileri götürsün işini yapsın yazıklar olsun ki bize hala dinliyoz hala bakıyoz değişim şart....

Murat ENGİZEK k.maraş onikişubat
Murat ENGİZEK k.maraş onikişubat - 2 hafta Önce

Ver çoşkuyu ver verrrrr bu sözde kendini belediye başkanı zanneden kişiler gerçekten kardeşimizin dediği gibiiii nerdesinizzz adamdaki kılığa tipe baksanaa böyle si birinden de fazla bir hizmet de beklenmezdi ki zatennnn ver çoşkuyu ver verrrrrrrrr necatiiiiiiii

KARAMURAT
KARAMURAT - 2 hafta Önce

Yapmayın halinize şükredin Evinizi aydınlatacak elektriğiniz var,içmek için suyunuz var ,iyi kötü dolaşmak için yolunuzda var halinize şükredin Afrika da yaşayan insanları da düşünün orada yol yok su yok daha neler lütfen oturun oturduğunuz yerde saçma sapan hizmet,müzbet sözlerini de konuşmayın ve talepte de bulunmayın .Biz sizleri unutmuyoruz bayramlarda ve cuma günleri sizlere msj atarız.2023 yerel seçimlere daha çok var hele biraz bir birimizin yüzlerini özleyelim o zaman görüşürüz kayıp ilanlarına gerek yok bay bay 2023 de görüşmek dileği ile.......

SÜLEYMAN
SÜLEYMAN @KARAMURAT - 2 hafta Önce

Afrika da bizim gibi vergi vermiyor. Konuştuğunda mantık biraz kardeşim.
Bu ülkede çalışıyorsun maaş hak ediyorsun devlet sana geliyor "para kazandın gelirin var gelir vergisi ver" diyor yıllık gelirin üzerinden %15 20 27 vergi alıyor. Kazandığın parayla ekmek almaya gidiyorsun su alıyorsun vergisini ver diyor. elektrik su doğalgaz vergi araba alıyorsun vergi yakıt alıyorsun vergi parça alıyorsun vergi. kiraya oturuyorsun resmi isen vergi ev alıyorsun vergi tapuya gidiyorsun vergi devir alıyorsun vergi afedersin s...san vergi veriyorsun bu ülkede. Haliyle hizmet beklemek her vatandaşın hakkı !

edeler
edeler - 2 hafta Önce

necati başkana laf yok beyler

alperen
alperen - 2 hafta Önce

Bu adama da kötü diye ne bileyim.adamın birtane yolsuzlugunu duymadım.bence kahramanmaraşın en dürüst en güvenilir belediye başkanı.bir ahır düşünün ne yapsanız görünmüyor ne yapsın adam.12 şubatada otobüs duragı dikseniz birtane göze çarpıyor.napsın bu adam?bence güven vermesi hepsine değer.

KARA MURAT
KARA MURAT - 2 hafta Önce

Yapmayın hizmet,müzbet anlamayız talep etmeyin böyle bizi yorucu işleri biz sizlere masa başından cuma günleri cuma msj ları atıyoruz yetmiyor mu bu msj lar sizi unutmadığımızın göstergesi değil mi hizmetle şunla bunla kafamızı karıştırmayın oturun oturduğunuz yerde 2023 yerel seçimlere daha çok var hele o zaman yaklaşsın da bir bakarız bizleri o zaman aranızda sık sık görürsünüz 2023 yerel seçimlerde görüşmek üzere ne hizmeti nereden çıkarıyorsunuz saçma sapan şeyleri bay bay bizi rahatsız etmeyin lütfen 2023 yerel seçimlerde görüşmek dileği ile.....

KARA MURAT
KARA MURAT - 2 hafta Önce

SON DAKİKA FLAŞ,FLAŞ,FLAŞ MÜGE ANLIYA BAŞ VURMAYA GEREK KALMADI KAYIP K.MARAŞ SINIRLARI İÇERİSİNDE GÖRÜLDÜ ÖNEMLE VATANDAŞLARIMIZA DUYURULUR.

Güneş
Güneş - 2 hafta Önce

Adam her hafta hayırlı cumalar paylaşımı yapıyor, sizde amma nankör çıktınız edep yahu

nazlı
nazlı - 2 hafta Önce

EN AZINDAN DÜRÜST BAŞKAN

Nail Telci
Nail Telci - 2 hafta Önce

Saray ve cami çevrelerinde olabilir?..Hizmet için cukka arıyordur...Cukkasız hizmet nasıl yapsın...Dağa kaçmadı ya....
Belkide maaşının peşinede düşmüş olabilir....

ede4699
ede4699 - 2 hafta Önce

AYNEN ÖYLE DOĞRU SÖYLÜYORLAR.
ALLAH RIZASI İÇİN ŞU DOĞUKENT YOLUNA BİR BAKSIN. YA DA DOĞUKENT YOLUNDA BUNU BİRAZ DOLAŞTIRALIM BAKALIM ARABADA RAHAT RAHAT YOLCULUK EDEBİLECEK Mİ?
VERDİLER MEMLEKETİN BELEDİYELERİNİ CEKETLERE, MİLLET GİTTİ OY VERDİ. ŞİMDİ PERİŞANLIĞIN BİRİ BİN PARA.

nafiye KAYA
nafiye KAYA - 2 hafta Önce

mugecigim bana kaybettigim mutlulugumuda bulsan 1979 beri KAYIP

Hüseyin kahraman
Hüseyin kahraman - 2 hafta Önce

Sayin Okay lütfen kendiliğinden görevinin başina dönmeñizi bekliyoruz sayin müge anlınin yeteri kadar problemleri var birde siz meşkul etmeyin lütfen.

Adam gibi Adam Necati Okay
Adam gibi Adam Necati Okay - 2 hafta Önce

Onikişubat belediyesinde olayları duymanıza rağmen, Büyükşehirin borçlarını çekilen kredileri bilmenize rağmen, Necati Okayın en ufak yanlışını DUYMADIK. sırf boş konuşmak için adama yazıp çizen cahil adamlara nedemek lazım bilemedim. ağzı olan konuşuyor, Necati okay gibi dürüst, İnsanlara saygılı mütevazi birini rüyanızda bile göremezsiniz.

KPDR
KPDR - 2 hafta Önce

Semt pazarlarını geziyordur. hani sürekli zabıtaların dolaştığı, pazarcıların sattığı malların üzerinde fiyat etiketi olan. Tertemiz, dürüst, terbiyeli esnaflarla dolu semt pazarlarını. Bu arada kim verdi nasıl aldı bilmem adamın tekinin 30 adet yer satın almış pazardan ve kiraya veriyormuş. Görünen pazarcıların çoğu kiracıymış.

Mustafa demir
Mustafa demir - 2 hafta Önce

Çok doğru söylüyor arkadaşımız
İnanın bu dömem hiç kendisini biryerde görmedik sayın başkanımızda duyup el uzatmasını bekliyoruz bu gibi konularrı nedenhalkımıza sormuyo başkanımız başkanımızın ismiyle partisiyle geliyolar malesef bir işyaptıkları yok

Umut yuhs
Umut yuhs - 2 hafta Önce

Hiç komik degil

Marasli
Marasli - 2 hafta Önce

Edeler ne biliyorsunuzki adamlar ceket koysa kazanıyor. Maraş bunlara ders vermediği sürece hiç boş yete aglamasin

Lutfiye
Lutfiye - 2 hafta Önce

Korksunlar ondan suçlular sucsuzlarin iyilik melei

EDE46
EDE46 - 2 hafta Önce

ACİL 112 ARAYIN KAYIP BULUNAMIYORUZ DİYELİM.
YADA AFAD GELSİN YAPTIĞI HİZMETLERİN ALTINDA KALMIŞ OLABİLİR...

ulubatlı
ulubatlı - 3 gün Önce

Başkan tebdili kıyafet ederek, eksikleri,yanlışları tesbit edip,düzeltmek için çalışıp çabalıyor.


SIRADAKİ HABER