Onikişubat Belediyesi Petrol Arsası Satıyor

Kahramanmaraş'ın Onikişubat Belediyesi Karamanlı Mahallesinde Akaryakıt ve Servis istasyonu olarak tanımlanan 2005 metrekare arsayı ihale usulüyle satılığa çıkardı.

YEREL YÖNETİM 02.04.2020, 10:03
Onikişubat Belediyesi Petrol Arsası Satıyor
banner257

K.Maraş Onikişubat Belediyesi Petrol İstasyonu satıyor. Karamanlı Mahallesinde Akaryakıt ve Servis istasyonu olarak tanımlanan 2005 metrekare arsa ihale usulüyle satılacak. Karamanlı Mahallesi 5872 ada 10 nolu parselde kayıtlı 2005,15 m2 yüzölçümlü taşınmazın satışının kapalı teklif usulüyle satılacağı bildirildi.

İhale 22 Nisan 2020 Çarşamba günü Belediye Hizmet Binası Encümen Salonunda Kapalı Teklif usulü İhale Yoluyla yapılacak.İhale ile satılacak arsanın muhammen bedeli 2.747.055,50 TL (iki milyon yediyüz kırk yedi bin 55 lira 50 kuruş) olarak belirlendi. İhaleye girmek isteyenler Geçici Teminat Bedeli olarak 82 bin 450 TL yatıracaklar.

Yorumlar (8)
Ya Allah 2 ay önce
Ey onikisubat ilçe belediyesi imar müdürlüğünün verdiği usulsüz iş bitirmeyi iptal ettirin
AAA 2 ay önce
Malik Ejder sitesi mi?
mm 2 ay önce
Birilerinin yine karnı acıkmış.
bahtiyar 2 ay önce
satın kardaş satın batan geminin malları aman satın
Mehmet 2 ay önce
Valla bu günlerde en popüler arsa 2 mt boyunda 80 cm derinlik var manzara kişiye göre değişik bir durumda.
Hakan 2 ay önce
Yediniz bitirdiniz güzelim memleketi
maraşın yerlisi 2 ay önce
Bu ne acele bu salgının ortasında , yangından malmı kaçırıyorsunuz. Yediniz bitirdiniz memleketi , yiyin bakalım geberene kadar yersiniz ellaham , bizdeki bilinçsiz seçmen olduğu müddetçe daha çok söğüşlenir bu memleket , durmak yol yolmaya devam
Ahmet AZAK 2 ay önce
Satın satın, biriniz devlet kurumlarını özelleştirme adı altında sata sata tüketti, sende belediyenin mallarını sat. Üretim neden yapılmıyor hep satılıyor.K.Maraş halkı ne zaman bunun hesabını soracak.
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?