Türkoğlu Şekeroba'ya 400 dönüm Millet Bahçesi Yapılıyor

Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesi Şekeroba Mahallesine yaklaşık 400 dönümlük Millet Bahçesi çalışmalarına start verildi.

YEREL YÖNETİM 24.03.2020, 11:49
Türkoğlu Şekeroba'ya 400 dönüm Millet Bahçesi Yapılıyor

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş "daha önce spor kompleksi kazandırdığımız bölgeye, yarı olimpik yüzme havuzu, düğün salonu, bay ve bayanlarımıza hizmet edecek taziye evi, bol bol oyun grupları ve fitness aletleri, beş metre genişliğinde yürüyüş ve bisiklet yollarının olduğu ve binlerce ağaçların bulunacağı 400 dönümlük Millet bahçesi çalışmalarının başladığını" söyledi.

Çalışmaları yerinde inceleyen Türkoğlu Belediye Başkanımız Osman Okumuş; "Bölgenin en büyük parklarından birine başladığımız Şekeroba mahallemizdeki Türkoğlu Millet Bahçesi, hem Şekeroba mahallemize hem de bölgeye hitap edecek harika bir proje olacaktır.

Millet Bahçesini bir yıl içerisinde bitireceğini belirten Başkan Okumuş; Buraya daha önce büyük bir kompleks yaparak vatandaşlarınızın hizmete açtığımız Spor kompleksinin hemen yanına yapacağımız yarı olimpik yüzme havuzu, düğün salonu, bay ve bayanlarımıza hizmet edecek taziye evi, bol bol oyun grupları ve fitness aletleri, beş metre genişliğinde yürüyüş ve bisiklet yollarının yanı sıra binlerce ağaçların olduğu ormanlık bir alan oluşturarak iyi bir yaşam alanı yapacağız.

Şekerobalı hemşehrilerime hayırlı olsun. Teknik ekibime teşekkür ediyorum" dedi.

Yorumlar (17)
Cenk 2 hafta önce
Her rengi boyadınız fıstığı yeşil kaldı? Bu zor günlerimizde, geçmişteki saçma sapan harcamalarınız yüzünden devletin kasasını boşaltınız. Paraları seçim kampanyalarına ve betona gömdünüz. Hastanelerimiz sarf malzemesi bulmakta zorlanırken, sizler hala park bahçe peşindesiniz. İşsizlik fonu, deprem fonu, varlık fonu, merkez bankasının kötü gün akçesinin içini boşaltım müteahhitlere, iş adamlarına, yandaşlara ve Suriyelilere yedirdiniz. Doymadınız mı hala? Akıllanmadınız mı hala? Şiddetle paraya ihtiyacımız varken geçmediğimiz köprülere, yollara, gitmediğimiz Şehir Hastanelerine, uçmadığımız Havalimanlarına verdiğimiz milyarlarca liranın değerini hala anlamadınız mı? Şimdi söyleyin bunları yazan mı hain uygulayanlar mı?
Yavuzselim 2 hafta önce
Eline sağlık ne güzel açıklamışsın bir gün dahi görevde kalmamalı iç Bakanı nerde acaba atıp tutuyordu alsana görevden
Yavuzselim 2 hafta önce
Millet can derdinde sy okumuş reklam derdinde ne olacak yani mllet bahçesi onu anlamadım ne işe yarar
Hüsin 2 hafta önce
ALLAH aşkına bir bilen söylesin. Kek verecekler di bangır bangır bağırıyorlardı ne oldu kek yiyen varmı kekinde değilim merak ettim yediniz mi kekinizi ?
Ede46 2 hafta önce
Sakın ha fabrika iş yeri açmayın bu ilçenin bunlara ihtiyacı yok her işiniz reklam
Burtulu 2 hafta önce
Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz bilemiyorum. Merkez nüfusu 20 bin olan yere 400 fönüm park yapmak kimin aklı ve neye hizmet. Hiçbir yatırım yapamıyorsanız zeytin dikin, bir on çiftçiye verin eksin.
EDE 2 hafta önce
yahu şu park bahçe işini bırakın artık.vatandaşın böyle bir talebi yok. şu anda bir virüs belasıyla uğraşıyoruz PARK BAHÇENİN BİZE NE FAYDASI VAR. YARIN BUNUN TEKRAR ETMEYECEĞİ NE MALUM. VERGİLERİMİZİ BU TÜR İŞLERDE HEBA ETMEYİN
46 2 hafta önce
SİZLERİN BU YAPTIKLARINI GÖRÜNCE AĞUSTOS BÖCEĞİ HİKAYESİ AKLIMA GELİYOR.
Zeki 2 hafta önce
Bahce lerden vazgeçin kimseye faydası yok
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın