Yedikuyular Yolu sezona hazırlanıyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Yedikuyular Kayak Merkezi ve Bertiz mahallelerine ulaşımı sağlayan yolda bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.

YEREL YÖNETİM 18.08.2019, 23:00
Yedikuyular Yolu sezona hazırlanıyor
banner257

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Yedikuyular Kayak Merkezi ve Bertiz mahallelerine ulaşımı sağlayan yolda bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi yol yapım ve onarım çalışmaları kapsamında bir taraftan asfalt çalışmalarını sürdürürken bir taraftan da mevcut yollarda bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor.

Kahramanmaraş turizminde önemli bir yere sahip olan Yedikuyular Kayak Merkezi başta olmak üzere Bertiz Mahallelerine ulaşımı sağlayan yolda olası meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı çözüm üretmek adına bakım ve onarım çalışmaları sürdürülüyor.

Haber46 olarak dün yaptığımız incelemde Yalnız Ardıç yol ayrımına kadar yolun geniş şekilde devam ettiğini ama o noktadan itibaren yolun daraldığını gördük. Büyükşehir Belediyemiz yolun geri kalan kısmında gen,şletme çalışmalarını mutlaka yapmalı ve kışa yetiştirmelidir. Yoksa kış sezonunda bu yolda çok büyük sıkıntılar yaşanmaya devam edecektir.

Yorumlar (6)
Hasan hüseyin 2 yıl önce
Kayak merkezinin yapılması çok "yerinde" bir karar oldu .şehrin ileri gelen züppelerinin içine .etmediği bir orası kalmıştı .bu vesile ile köyümün yolunda bol bol içki şişesi ve muhtelif yaşayıcı artığı topluyoruz artık güzelim tabiatta.olan yine köylerin asıl .sahiplerine oluyor.kayak .merkezi yapılmadan önce tertemiz olan yerleri şimdi b..k götürüyor.cehapelilerin yerinde olsam fazıl say a asıl burda konser verdiririm...
Bertizli 2 yıl önce
Orayı yapacağına gitsin o güzergahtaki daha bozuk yerleri yapsınlar daha asfalt dökülmeye yerler
Bazı yerlere yamalı yaptılar ilk yağmurlarda yine bozulacak hep masraf hep masraf ve tek seferde sağlam yapalım da maliyet artışı olmasın diyen yok nasılsa
Komik 2 yıl önce
Ben bertizliyim , yepyeni yapılan yollar berbat yapıldı . Yazık değil mi milletin parasına denetim yok . Her yer çöktü .
Ehmed 2 yıl önce
Kayak yolunu yapacağınıza köy garajı kavşağını istasyon köprüsünü batı köyleri köprüsünü yapın
vatandaş 2 yıl önce
sanane
drsn 2 yıl önce
kış gelmeden kayak yolu bitmeli hahay, köylü o yolu kışın kullanmıyor editör köylüyü düşünüyorsanız yazın açık tutun o yolu...
banner255
21°
açık
Günün Anketi Tümü
Hayrettin Güngör'ü başarılı buluyor musunuz?
Hayrettin Güngör'ü başarılı buluyor musunuz?
Namaz Vakti 12 Mayıs 2021
İmsak 03:43
Güneş 05:19
Öğle 12:34
İkindi 16:23
Akşam 19:39
Yatsı 21:08