Kahramanmaraş merkezli yaşanan depremin ardından İstanbul'dan ayrılarak İzmir Urla'ya yerleşen Zeynep Bastık, deprem korkusuyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Kahramanmaraş'ta Gazze Şehitleri İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı! Kahramanmaraş'ta Gazze Şehitleri İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı!

Bastık, depremden korktuğunu belirterek, "Tabii ki depremden korkuyorum. Orası da deprem bölgesi. Depremden kaçış yok. Ama orası taş ev olduğu için daha güvenli. Aklıma geldikçe oraya gidiyorum. Depremin gerginliği beni rahatsız ediyor. Doğanın içinde güzel yaşantım var orada. Bana iyi geliyor Urla. Keyif de alıyorum orada yaşamaktan." ifadelerini kullandı. Bastık, depremin etkisinin hissedildiği bölgelerde yaşamaktan kaynaklı endişelerini paylaşarak Urla'da bulunan taş evinin kendisine daha güvenli bir ortam sağladığını dile getirdi. Bu süreçte Urla'da huzurlu bir hayat sürdüğünü ve doğayla iç içe yaşamanın kendisine iyi geldiğini vurgulayan Zeynep Bastık, yaşadığı yerin doğal güzellikleriyle huzur bulduğunu belirtti.