Grafiğin kapsadığı 23 kentin listesi: İstanbul, İzmir, Bursa, Denizli, Erzurum, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kocaeli, Malatya, Sakarya, Tekirdağ, Trabzon Merkez ilce ya da kısmen: Çorum, Elazığ, Hatay, Kayseri, Konya, Osmaniye, Sivas, Uşak, Karabük, Van

Salgın tarihimizde en büyük kayıplara neden olan dalgayı gecen yıl kış döneminde yasadık. Ölümler 21 Ekim sonrası sert bir yükselişe geçti. Bu yükselişe neden olan bulaşma ise muhtemelen geçen yıl bu zamanlar artık başlamıştı.

Grafik salgın yıllarındaki ölümleri öncesindeki iki yılla karşılaştırıyor. Kırmızıyla gösterilen 2021 ölümleri, 10 Ağustos haftası hariç 2020 ölümleriyle oldukça paralel ilerliyor.

Gözden kaçırmayın

Ramazan Ayının Vazgeçilmez İçeceği Meyan Şerbetinin Faydaları Saymakla Bitmiyor! Ramazan Ayının Vazgeçilmez İçeceği Meyan Şerbetinin Faydaları Saymakla Bitmiyor!

Grafiğin kapsadığı 23 kentin listesi: İstanbul, İzmir, Bursa, Denizli,  Erzurum, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kocaeli, Malatya, Sakarya, Tekirdağ, Trabzon Merkez ilce ya da kısmen: Çorum, Elazığ, Hatay, Kayseri, Konya, Osmaniye, Sivas, Uşak, Karabük, Van