banner240

Kahramanmaraş Valiliği o iddiaları yalanladı!

Kahramanmaraş Valiliği Hukuk Müşaviri Mesut Taner Genç'in iddialarına yanıt verdi.

ASAYİŞ 24.07.2019, 11:23
Kahramanmaraş Valiliği o iddiaları yalanladı!
banner257
banner226

Kahramanmaraş Valiliği'nden yapılan açıklamada; "Kahramanmaraş Valiliği’nde Hukuk Müşaviri olarak görev yapan Mesut Taner GENÇ’in bir kamu personeline verdiği ceza nedeniyle görevden uzaklaştırıldığı ve hakkında soruşturma açıldığı iddiası bazı basın yayın organlarında yer almıştır. Söz konusu iddia hiçbir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır. Adı geçen Hukuk Müşavirinin soruşturma ve görevden uzaklaştırma nedeni; Sosyal medyada yayınladığı, devlet memurluğu sıfatıyla hiçbir şekilde bağdaşmayan ve suç olduğu değerlendirilen konulara ilişkindir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur." ifadeleri kullanıldı.

İŞTE O İDDİALAR - TIKLA 
 

Yorumlar (7)
özgür 2 yıl önce
neymiş o devlet memurluğu sıfatıyla bağdaşmayan konular. meral akşener ile çektirdiği resimmidir. sabah akşam bu cumhuriyete ve onu kuranlara söven devlet memurları neden soruşturulmuyorda vatanı ve milletini seven Atatürk'çüler özellikle soruşturuluyor.
taşkın 2 yıl önce
He he ne dicektiniz evet doğrudur demenizi kimse beklemiyor zaten. Başdanışmanın abisini destekliceksiniz tabiki. Yoksa sizde görevinizden olursunuz...
ne hazin 2 yıl önce
ne hazin ki üstünlerin üstünlüğü devam ediyor. sadece renk değiştirdi. bunlara yasalar uygulanmaz suç işleme özgürlükleri var yazıklar olsun. hani üstünlerin üstünlüğünü kaldırmıştınız. adamlar bir yerlere yaslanıp istedikleri suçu işliyor savcıda bir şey yapamıyor. dayısı amcası var ya. Allahın huzuruna nasıl çıkacaksınız. getirip arkasında durduğunuz bu kadroyla maraş ta eğitimi de bitirdiniz.sadece afşın değil diğer ilçelerde de benzer sıkıntılar var.
KRAL 2 yıl önce
gözünü haram kazanca dikmiş ilçe meb müdürleriyle eğitimdeki durumuz ortada.64.sırada maraşım. yazık
ANALİZATÖR 2 yıl önce
AFŞİN İLÇE MÜDÜRÜ PORTEKIZ GEZMELERDE YANİ İZİNLİ ANCAK İZİNLİ OLDUĞU GÜN AFŞİNDEYMİŞ GİBİ GÖSTERİLİP SINAVLARDAN ÜCRET ALMASI TENEZZUL EDİLEN TUTAR 300-500 TL ALLAH RIZASI İÇİN ADALET
maraşlı 2 yıl önce
Sosyal medyada yayınladığı, devlet memurluğu sıfatıyla hiçbir şekilde bağdaşmayan ve suç olduğu değerlendirilen konulara ilişkindir.

neymiş bunlar efendim bide bunu açıklasanız. hadi onu geçelim bir paylaşımın suç olup olmadığına karar vermek sadece mahkemenin hakkıdır. efendim ben suç olduğunu düşünüyorum öyle değerlendiriyorum diyerek adamın ne itibarı ile oynanır ne görevi ile oynanır. suç olduğu düşünülüyorsa mahkemeye verirsin suçlu isede cezasını çeksin.
wahig 2 yıl önce
yeter artık dalga geçtiğiniz. kapatmaya çalışsanızda alttan biz herşeyi biliyoruz mızrak çuvala sığmıyor. sandıktada gereken yapılacak
34°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 22 Eylül 2021
İmsak 04:51
Güneş 06:12
Öğle 12:30
İkindi 15:57
Akşam 18:39
Yatsı 19:54