Kahramanmaraş Valiliği o iddiaları yalanladı!

Kahramanmaraş Valiliği Hukuk Müşaviri Mesut Taner Genç'in iddialarına yanıt verdi.

Kahramanmaraş Valiliği o iddiaları yalanladı!

Kahramanmaraş Valiliği'nden yapılan açıklamada; "Kahramanmaraş Valiliği’nde Hukuk Müşaviri olarak görev yapan Mesut Taner GENÇ’in bir kamu personeline verdiği ceza nedeniyle görevden uzaklaştırıldığı ve hakkında soruşturma açıldığı iddiası bazı basın yayın organlarında yer almıştır. Söz konusu iddia hiçbir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır. Adı geçen Hukuk Müşavirinin soruşturma ve görevden uzaklaştırma nedeni; Sosyal medyada yayınladığı, devlet memurluğu sıfatıyla hiçbir şekilde bağdaşmayan ve suç olduğu değerlendirilen konulara ilişkindir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur." ifadeleri kullanıldı.

İŞTE O İDDİALAR - TIKLA 
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
özgür
özgür - 4 ay Önce

neymiş o devlet memurluğu sıfatıyla bağdaşmayan konular. meral akşener ile çektirdiği resimmidir. sabah akşam bu cumhuriyete ve onu kuranlara söven devlet memurları neden soruşturulmuyorda vatanı ve milletini seven Atatürk'çüler özellikle soruşturuluyor.

maho
maho - 4 ay Önce

daha da o müdüre kralı bir şey yapamaz.çünkü oda saraylı artık

taşkın
taşkın - 4 ay Önce

He he ne dicektiniz evet doğrudur demenizi kimse beklemiyor zaten. Başdanışmanın abisini destekliceksiniz tabiki. Yoksa sizde görevinizden olursunuz...

ne hazin
ne hazin - 4 ay Önce

ne hazin ki üstünlerin üstünlüğü devam ediyor. sadece renk değiştirdi. bunlara yasalar uygulanmaz suç işleme özgürlükleri var yazıklar olsun. hani üstünlerin üstünlüğünü kaldırmıştınız. adamlar bir yerlere yaslanıp istedikleri suçu işliyor savcıda bir şey yapamıyor. dayısı amcası var ya. Allahın huzuruna nasıl çıkacaksınız. getirip arkasında durduğunuz bu kadroyla maraş ta eğitimi de bitirdiniz.sadece afşın değil diğer ilçelerde de benzer sıkıntılar var.

KRAL
KRAL - 4 ay Önce

gözünü haram kazanca dikmiş ilçe meb müdürleriyle eğitimdeki durumuz ortada.64.sırada maraşım. yazık

ANALİZATÖR
ANALİZATÖR - 4 ay Önce

AFŞİN İLÇE MÜDÜRÜ PORTEKIZ GEZMELERDE YANİ İZİNLİ ANCAK İZİNLİ OLDUĞU GÜN AFŞİNDEYMİŞ GİBİ GÖSTERİLİP SINAVLARDAN ÜCRET ALMASI TENEZZUL EDİLEN TUTAR 300-500 TL ALLAH RIZASI İÇİN ADALET

maraşlı
maraşlı - 4 ay Önce

Sosyal medyada yayınladığı, devlet memurluğu sıfatıyla hiçbir şekilde bağdaşmayan ve suç olduğu değerlendirilen konulara ilişkindir.

neymiş bunlar efendim bide bunu açıklasanız. hadi onu geçelim bir paylaşımın suç olup olmadığına karar vermek sadece mahkemenin hakkıdır. efendim ben suç olduğunu düşünüyorum öyle değerlendiriyorum diyerek adamın ne itibarı ile oynanır ne görevi ile oynanır. suç olduğu düşünülüyorsa mahkemeye verirsin suçlu isede cezasını çeksin.

wahig
wahig - 4 ay Önce

yeter artık dalga geçtiğiniz. kapatmaya çalışsanızda alttan biz herşeyi biliyoruz mızrak çuvala sığmıyor. sandıktada gereken yapılacak

SIRADAKİ HABER

banner122