Gelecek Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Muharrem Çevik, partisinin yerel seçimlere dair stratejik planını basın aracılığıyla duyurdu.

İl Başkanı Muharrem Çevik, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu liderliğinde gerçekleştirilen son başkanlık kurulu toplantısında alınan kritik kararı paylaştı: "Partimiz, yaklaşan yerel seçimlerde belde, ilçe ve il düzeyinde Gelecek Partisi logosu ve ismiyle bağımsız olarak seçimlere girecektir. Bu karar, partimizin Türkiye genelindeki demokratik misyonuna olan inancının bir yansımasıdır."

Başkan Çevik, Kahramanmaraş teşkilatının yerel seçimlere yönelik hazırlıklarını şimdiden başlattığını belirterek, "En iyi adayların en iyi şekilde seçime girmesi amacıyla teşkilatlarımızı seferber etmiş bulunmaktayız. Kahramanmaraş'ı en iyi şekilde yönetmek adına güçlü kadrolarla seçimlere katılmaya hazırız." şeklinde konuştu.

Gelecek Partisi Kahramanmaraş İl Başkanlığı, yerel seçimlerde halkın güvenini kazanma amacıyla seçim sürecinde dürüst, şeffaf ve katılımcı bir politika izleyeceğinin altını çizdi.