Türkiye, İstanbul Bebek sahilindeki görüntülerini konuşurken, bu kez Ümraniye metro durağından yeni bir görüntü daha geldi. Sosyal medyada yayınlanan görüntüler büyük tepki çekti. Kimliklerinin belirlenmesi için çalışma başlatıldı

Türkiye, Bebek'te yaşanan skandalın şokunu atlatamadan şimdi de Ümraniye'den gelen görüntülerin şaşkınlığını yaşıyor.

Sosyal medyada dolaşıma sokulan görüntülerde, Ümraniye Altınşehir Metro durağının çıkışında bir çiftin cinsel ilişkiye girdiği görülüyor.

bebek-sahildeki-cinsel-iliski-rezaletinden-sonra-yeni-skandal-umraniye-metrosunda-cinsel-iliskiye-girdiler-skandal-goruntuler-mide-bulandirdi-011923-20220602

Çekimleri Kahramanmaraş'ta Yapılan 'Külahıma Anlat' Sinema Filminin Tanıtımı Yetersiz Kaldı! Çekimleri Kahramanmaraş'ta Yapılan 'Külahıma Anlat' Sinema Filminin Tanıtımı Yetersiz Kaldı!

Bir anda yayılan görüntülerde çiftin rahat tavırları dikkat çekiyor. Öte yandan, metro durağının çevresinde de insanların dolaştığı görülüyor.

NE ZAMAN ÇEKİLDİ?

Görüntülerin, ne zaman çekildiği henüz tespit edilemedi. Emniyet birimlerinin güvenlik kameralarını incelemeye aldığı ve çiftin kimliğinin belirlenmesi için çalışmalar yürütüldüğü belirtildi.