Kervancıoğlu'ndan dereceye giren öğrencilere burs desteği

Kahramanmaraş'ta Sami Kervancıoğlu, kendilerinin yaptırdığı Kervan Pastaneleri Turgut Pekel İmam Hatip Ortaokulu'da dereceye giren öğrencilere burs desteği verilecek.

EĞİTİM 29.06.2019, 13:15 29.06.2019, 13:26
Kervancıoğlu'ndan dereceye giren öğrencilere burs desteği
banner257

KAHRAMANMARAŞ'taki Alpedo Kervan Lezzet Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sam Kervancıoğlu, kendilerinin yaptırdığı Kervan Pastaneleri Turgut Pekel İmam Hatip Ortaokulu'nun LGS'de dereceye giren öğrencilere burs desteği vereceklerini söyledi.

Kervancıoğlu, sınavda dereceye giren öğrencileri, okul yönetimi ve öğretmenleri Kervanhan tesislerinde ağırladı. Yemek öncesi bir açıklama yapan Okul Müdürü Halil Çal, LGS'de 2 öğrencinin tam puan aldığını, 3 öğrencinin ise 1 yanlış yapığını belirterek, "Bunlar bizim, ortaokul birinci sınıftan beri yetiştirdiğimiz öğrencilerimiz. Okulumuzun banisi olan Sami beye teşekkür ediyoruz. Bu işin esas mimarı ise öğretmen arkadaşlarımızdır" dedi.

Sami Kervancıoğlu ise okul yaptırıp teslim ettikten sonra her zaman okul yönetimi ve öğretmenleriyle istişare halinde olduklarını söyledi. Öğrencilerin başarılarının kendilerini mutlu ettiğini belirten Kervancıoğlu, "Bu başarı tesadüf değildir. Okul müdürüne ve öğretmenlere çok teşekkür ediyorum çünkü çok büyük emek verdiler. Bu tesadüf değil, başarıdır. Başarılı olan 5 öğrencimizi tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum. Alpedo-Kervan lezzet Grubu olarak bu başarılı öğrencilerimize 4 yıl boyunca burs vereceğiz. 4 yıl boyunca bu kardeşlerimizin bütün giderlerini biz karşılayacağız" diye konuştu.

Yorumlar (3)
46 46 12 ay önce
Mesai paraları ??????
KERVAN MI PEH 12 ay önce
==>günlük 14 saate kadar çalışacaksın
- para
==>para yok çünkü biz kervanız suriyeli çalıştırırım bak aç kalırsın.
==>sigortan asgari ücretten yatacak farkı elden alacaksın
- ama SGK da haklarım düşecek
==> düşsün banane ben cebime bakarım.
==>işten ayrılırsan asgari ücretten tazminat alırsın onuda keser veririz.
- ama hakkım o benim
==> ne hakkı biz öyle diyorsak öyledir.
-peki ya ALLAH a nasıl hesap vereceksiniz.
==> HACCA GİDİYORUZ YA ARKADAŞ
Oğuz bey 12 ay önce
Kervan yönetim kurulunu tebrik ediyorum. Rabbim kazançlarını ve bereketlerini arttırsın. Sosyal projelerde eğitime her fırsatta verdikleri desteklerini takdirle izliyorum . Bazılarında ( Lütuf mensucat, Vepsan...vs gibi)gördüğümüz bu hassaaiyeti Keşke diğer iş insanlarımızda da aynı hassasiyeti görebilsek. .. iyiki varsınız.
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?