Göçmenlerin videolu tacizine bir yenisi daha eklendi. Pakistan uyruklu olduğu iddia edilen bir kişi tarafından çekilen TikTok videosunda, havuzda güneşlenen bikinili kadınların görüntüleri yer aldı. Aynı kişi, çektiği başka bir videoda ise 'orta parmak' emojisi kullanırken önde yürüyen kadınlara yönelik iğrenç taciz yer aldı.

Yabancı uyruklu kişilerin Türk kadınlarına yönelik iğrenç tacizlerine bir yenisi daha eklendi. Sosyal medya uygulaması TikTok'u kullanarak kadınların gizlice videolarını çeken, videonun bir bölümünde de kendi yüzlerini gösteren yabancı uyruklulara büyük tepki yağıyor.

640xauto-1-3-oESl

Son olarak, Pakistanlı olduğu öne sürülen bir kişi, havuz başında güneşlenen bikinili kadınların görüntüsünü kayda aldı. Görüntülerde birçok kadın yer alırken, videonun bir bölümünde görüntüyü yakınlaştırdığı dikkat çekti.

640xauto-2-2-EfhW

Aynı kişinin çektiği diğer bir videoda ise yolda yürüyen kadınlar yer aldı. Önceki grubu takip eden Pakistanlı, çektiği videoya 'orta parmak' işareti de koyarak iğrenç şekilde taciz etti.

Kahramanmaraş'ta Bir Kağıt Fabrikasında Korkutan Yangın! Kahramanmaraş'ta Bir Kağıt Fabrikasında Korkutan Yangın!

Sosyal medyada paylaşılan görüntülere tepki yağdı.