Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin son bir haftalık çalışmasında; 15 şüpheli şahıs 16 adet silahla birlikte suçüstü yakalandı.

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri son bir haftalık çalışmasında; 15 şüpheliyi 16 adet silahla birlikte suçüstü yakalandı. Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, suç ve suçluyla mücadelesi kapsamında, havaya ateş eden, çoğunluğu sabıkalı silah taşıyan ve olaylarda silah kullanmaya yeltenen kişilere fırsat vermedi.

Son bir hafta içinde yaptıkları çalışmalarda, sokak üzerinde silah taşırken 9 kişiyi suçüstü, ikametinde, aracında ve işyerinde silah ele geçirilen 6 kişiyi yakaladı. 1 adet ruhsatsız tabanca, 7 adet ruhsatsız tüfek, 8 adet kurusıkı tabanca olmak üzere toplam 16 adet silah ve çok sayıda mermi ele geçirdi.

Gözden kaçırmayın

Kahramanmaraş'ta Telefon Dolandırıcıları Suçüstü Yakalandı! Kahramanmaraş'ta Telefon Dolandırıcıları Suçüstü Yakalandı!

Park ve bahçelerde yapılan denetimlerde 4 şahsın üzerinden suçta kullanılabilecek bıçaklar ele geçirdi. Bu bıçaklara el koyarak, şahıslara emre aykırı davranıştan işlem yaptı. Silahla Yakalanan 15 şahsa da adli ve İdari İşlem yaptı.