Kahramanmaraş'ta geçtiğimiz günlerde bir sundurmanın yıkılması sonucu anneanne ile torunu yaralanmış, anneanne kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti. Kahramanmaraş’ta bugün etkisini artıran yoğun kar yağışı sonrası bir işyerinin sundurması ağırlığa dayanamayarak yıkıldı.

Kahramanmaraş’ta bugün etkisini artıran yoğun kar yağışı sonrası bir işyerinin sundurması ağırlığa dayanamayarak yıkıldı.

Kahramanmaraş'ta Züccaciye Mağazası Açılışı İzdihama Sebep Oldu! Kahramanmaraş'ta Züccaciye Mağazası Açılışı İzdihama Sebep Oldu!

Onikişubat Çamlık Mahallesi Alaaddin Kısakürek Bulvarı üzerinde yer alan işyerlerinde ön cephesinde bulunan sundurmalar kar yağışı sonrası oluşan ağırlık nedeniyle yıkıldı. O anda işyerlerinin önünde kimsenin olmaması olası can kaybının önüne geçerken, maddi hasar oluştu. 

Yetkililer, kar yağışının yoğun olduğu bölgelerde işyeri ile apartman çevresinde vatandaşları daha duyarlı ve dikkatli olması konusunda uyardı. 

Kahramanmaraş'ta geçtiğimiz günlerdede  bir sundurmanın yıkılması sonucu anneanne ile torunu yaralanmış, anneanne kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti.