8 Temmuz 2022 tarihinde vizyona girmeye hazırlanan komedi filmi Külahıma Anlat oyuncuları ve konusu ile dikkat çeken yapımlar arasında yerini aldı. Başrollerinde Tuğba Özay ve okan Karacan'ı izleyeceğimiz Külahıma Anlat Filmi yaza hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Peki, Külahıma Anlat Filmi Konusu nedir, oyuncuları kimler? İşte filmin detayları...

KÜLAHIMA ANLAT FİLMİ KONUSU NEDİR?

Mehmet Usta, Kahramanmaraş'ta babasından kendisine kalan dondurmacı dükkanını ayakta tutmaya çalışır. Yaşı ilerleyen Mehmet Usta, kendisine miras kalan bu işin devamı için umudunu oğlu Mert'e bağlar. İstanbul'da tahsilini bitiren Mert, dedesinin anlattığı hikayelerle büyümüştür ve dedesinin istediği gibi Maraş dondurmasını bir dünya markası haline getirmeyi amaçlar. Aynı zamanda çocukluk aşkı Mine ile evlenmenin hayalini kuran Mert, hedeflerini gerçeğe dönüştürebilmek için İstanbul'da setlerde figüranlık yapan arkadaşı Max ile Kahramanmaraş'a gider. Ancak Kahramanmaraş'ta onları bambaşka sürprizler beklemektedir.

KÜLAHIMA ANLAT FİLMİ OYUNCULARI

Külahıma Anlat filmi yönetmenliğini Ahmet Karaağaç üstlenirken, senaryosunu Banu Şentürk tarafından yazılmıştır. Okan Karacan, Tuğba Özay'ın başrollerini paylaştığı Külahıma Anlat filmi oyuncuları arasında Max Bendo, Ahmet Dursun, Naci Taşdöğen gibi tanıdık isimler yer alıyor.