Kahramanmaraş'ta Aleyna Tilki tepkisi

Genç popçu Aleyna Tilki'nin Kahramanmaraş'a geleceği haberlerine karşı Kahramanmaraşlılar sosyal medyadan sert tepki gösterdiler. Aleyna Tilki'nin yarı çıplak fotoğraflarını paylaşan vatandaş, "Sütçü İmam'ın memleketine yakışıyor mu?" diye sordu.

Kahramanmaraş'ta Aleyna Tilki tepkisi

Genç popçu Aleyna Tilki'nin Kahramanmaraş'a geleceği haberlerine karşı Kahramanmaraşlılar sosyal medyadan sert tepki gösterdiler. Aleyna Tilki'nin yarı çıplak fotoğraflarını paylaşan vatandaş, "Sütçü İmam'ın memleketine yakışıyor mu?" diye sordu.

27 Eylül 2019 Cuma günü Kahramanmaraş'ta Doğa Kolaeji için gelerek konser verecek olan Aleyna Tilki'ye sosyal medyada tepkiler artarken bu gün yeni bir haber daha yayıldı. KSÜ'nün Sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda Aleyna tilki'nin 26 Eylül 2019 Perşembe günü KSÜ'de konser vereceği duyuruldu.

Doğa Koleji ve KSÜ'de aynı gün konser verecek olan Aleyna Tilki'nin bazı sözlerini ve yarı çıplak fotoğraflarını paylaşan Kahramanmaraş halkı ise "Sütçü İmam'ın memleketinde bu ismin konser vermesi ne kadar uygun?" şeklinde tepkiler göstermeye başladılar.

Aleyna Tilki konserine karşı Duyarlı Maraşlılar başta olmak üzere bazı Kahramanmaraş sayfa ve grupları da tepki göstermeye başladı. Yazılan mesajlarda bu konserin iptal edilmesi istendi.

Siz de konuyla ilgili olumlu ya da olumsuz görüşlerinizi yorum kısmına yazarak düşüncenizi paylaşabilirsiniz.

İşte Duyarlı Maraşlılar Sayfasında Paylaşılan O Tepki:

SÜTÇÜ İMAM'IN TORUNLARINA NEYİ REVA GÖRDÜNÜZ?

Sayın Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörü,
Sayın Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü,
Sayın Kahramanmaraş Büyükşehir/Onikişubat Belediye Başkanları,
Sayın Kahramanmaraş Ak Parti ve MHP il Başkanları,
Sayın Kahramanmaraş Doğa Koleji Sahabısı, Okul Müdürü ve Kıymetli Veliler,

Hepinize birden söylüyorum;

Şehrimizi MEDENİYET ŞEHRİ, insanlarımızı, özellikle gençlerimizi, geleceğimizin MEDENİYET ELÇİLERİ olarak yetiştirelim, İNSAN ODAKLI PROJELER üretelim diyoruz.

İlim, Bilim, Teknoloji ve Sanayi üretelim diyoruz.
İman, irfan, edep, ahlak, kültür ve sorumluluk sahibi gençler yetiştirelim diyoruz.

Sayın Doğa Koleji Sahabısı ve Müdürü; sizin "medeniyet" anlayışınız, insanımıza ve toplumumuza dair tüm değerleri ayaklar altına alan "Aleyna Tilki gençliği" yetiştirmek midir?

Söylediklerimizden bunu mu anlıyorsunuz?

Lise çağındaki çocuklara, örnek sanatçı rol modeli olarak Aleyna Tilki'yi mi seçtiniz? Çocuklarımızı böyle rol modeller ile mi yetiştireceksiniz?

Analarımızın, bacılarımızın çarşafına, namusuna uzanan elleri kıran, Maraş'ın "Kahraman" Maraş olması yolunda ilk kurşunu sıkan, Sütçü İmam'ın torunlarına bunu mu reva gördünüz?

Doğa Koleji'nin LİSE/ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE ücretsiz tertip ettiği söylenen, böylesi, KAHRAMANMARAŞ'a YAKIŞIKSIZ bir organizasyonun yapılmasına hiç mi tepkiniz yok?

Üniversite arazisinin bu yakışıksız organizasyon için tertip edildiği doğru mudur?

Doğa Kolejinin kendi öğrencileri için yaptığı bir organizasyonu üniversite/şehir geneline yaymanın amacı nedir?

İlla yapacaksanız, sadece kendiniz için "Kapalı bir mekan" bulamadınız mı?

Yer tutmaya paranız mı yoktu?

REŞİT OLMAYAN ÖĞRENCİLERİN KARŞISINA çıkarmak için Aleyna Tilki'den başka "SANATÇI" bulamadınız mı?

Sayın veliler, sayın yöneticiler, sayın ilgililer bu bir EĞİTİM KURUMU ORGANİZASYONU..

GAZİNO, BAR, CLUB, PAVYON, EĞLENCE ŞİRKETİ organizasyonu değil..
Ticari maksatla yapılmış "Ücretli Halk Konseri" değil..

Çocuklarımıza bunu mu reva görüyorsunuz?

Bu saçmalığa DUR demeyecek misiniz?

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2019, 09:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
TARAFSIZ
TARAFSIZ - 4 hafta Önce

Sütçü İmamın torunları ot atıp yere tükürür.yerlere çöp atar,kırmızı ışık yeşil ışık bilmez,otobüslerde yaşlılara yer vermez v.s bunları hallettik Aleyna Tilki'nin kahramanmaraş'ta konser vermesimi sorun oldu.

Citizen X
Citizen X @TARAFSIZ - 4 hafta Önce

Sen tam bir sehliksin bence. Cahillik kokan saçma bir yorum.

Cenk
Cenk @TARAFSIZ - 4 hafta Önce

bu şehre karşı saygısız ifadelerinizi kabul etmiyor, bu şehir batıdaki bir çok kentten daha medeni, bir kaç istisnayı bir şehre maletmeye çalışmak iyi niyetli olmayan bir düşüncenin ürünüdür, sizi bu şehri kötülemeye dönük zorlama yorumlarınızdan dolayı kınıyorum.

Gülünç durum
Gülünç durum - 4 hafta Önce

Maraş’a sanki pavyon yakışıyor ya Maraş’ta o kadar fuhuş yapan var o yakışıyor ya bir konser yakışmıyor gülesim geldi

Sade Vatamdaş
Sade Vatamdaş - 4 hafta Önce

Tek işiniz tüm dünyaya ne kadar yobaz ve cahil bir toplum olduğunuzu tescillemek. İster soyunur ister kapanır sanane kardeşim, sütçü imama layık atalarına layık bir toplum olacaksan önce medeni ol. İşgalci fransız araçlarına binip ithal ürünlerle batı özentisiyle atalarına layık olamazsın.

milliyetci
milliyetci - 4 hafta Önce

Şehrin dört bir köşesi fuhuş yuvası olmuş , Aleyne Tilki mi problem.
Cehalette üzerimize yok ....

çETO BAŞKAN
çETO BAŞKAN - 4 hafta Önce

Yazınızın başında bahsetmişsiniz yaa Aleyna Tilki konserine karşı Duyarlı Maraşlılar diye O duyarlı vatandaşlar ilk önce bağ evlerinde yapmış oldukları rezilliklerden vazgeçsinler kızları yaşındaki kızları kuma yapmaktan vazgeçsinler içki içerken kuran dinlemeyi bıraklasınlar yeter artık

Cenk
Cenk @çETO BAŞKAN - 4 hafta Önce

İçki içip kuran okumayı nasıl bir zeka ile bir araya getirdin ilginç nasıl kapkaranlık bir hayal dünyasında yaşıyorsun, örümcek kafalı dedikleri işte tamda seni anlatıyor.

Kahramanmaraşlı
Kahramanmaraşlı - 4 hafta Önce

Her haltın yenildiği bir şehirde böyle duyar kasılması?

ÇETO BAŞKAN
ÇETO BAŞKAN - 4 hafta Önce

Sanki diğer yaptıklarınız K maraş a yakışıyor,Ülke genelinde çocuk istismarında ilk sırada olan bir şehir,uyuşturucu kullanımında ilk sıralarda olan bir şehir,fuhuş ta ilk sıralarda olan bir şehir,ve dahası saymakla bitmeyecek bir çok şey yakışmayan bir tek aleynamı,çıkın çarşıya aleyna gibi giyinmiş nilyonlarca bayan sokaklarda dolaşıyor onlara yakışıyorda aleyna yamı yakışmıyor bırakın artık bu tür yaklaşımları millet uzay a gidiyor biz şehir olarak herşeyimizi kaptırıyoruz BİBER,DONDURMA,SULARIMIZI,v.s aklınızı başınıza alın

Bu Ya
Bu Ya - 4 hafta Önce

Bırakın bu işleri hangi yüzyılda yaşıyoruz. 100 km uzağa gittiğinde görüyoruz Maraşlıları.

Maraşlı001
Maraşlı001 - 4 hafta Önce

maraştan gerçekten böyle giderse bişey olmaz. asıl maraşlılara yazıklar olsun. bu kafayla giderlerse ne festivaller yapılır ne de başka organizasyonlar. sonra da derler ki, bizim memleketimizde hiç konser yok hiç organizasyon yok. işte bunun için yok. geleni de kötüleyerek kovuyosunuz.

oguzhan
oguzhan - 4 hafta Önce

beğenmeyen gidip izlemez. bunda isyan edecek ne var. zorlamı izlettiriyorlar.

Kahramanmaraşlı
Kahramanmaraşlı - 4 hafta Önce

Yanlız olan Suriyeli kadınlara yapılanlar sorun değil. Bu şehirde yapılan çocuk istismarları sorun değil. Bağ Evlerdeki seks partiler sorun değil. Pavyonlar sorun değil. Antalya'da maraşlı Hacı hüsoların Nataschalarla yediği haltlar sorun değil. Aleyna tilki sütcü imamın Şehirine yakışmıyor muş. O zaman bir zahmet siz de şehir terk edin çünkü siz de yakışmıyorsunuz. Şehire yakışmayam her şeyi kovsak şehir boşalacak anasını sattayım.

AYHAN FAHRİ ANÇEL
AYHAN FAHRİ ANÇEL - 4 hafta Önce

16~20 yaşları arasındaki gençliğe hitabeden masum bir konserin,aman ALLAH'ım,Sütçü İmam şehri ile hangi
Mantık çerçevesinde ilişkilendirilebilir.Yazık,ama çok yazık.

Hemşin Suriye
Hemşin Suriye - 4 hafta Önce

Kardeşim istemiyorsanız izlemezsiniz memlekette ki kızlarımız çok kapalı giyiniyormuş gibi sanki

ADSIZ
ADSIZ - 4 hafta Önce

ŞEHİRİN HER BİR KÖŞESİNE FUHUŞ VAR PAVYONLAR VAR HER HALT YENİKİYOR ALEYNA TİLKİ SORUN EDİLİYOR NE YOBAZ CAHİL İNSANLARSINZ YAA....

ali
ali - 4 hafta Önce

bırakın bu geri kafalılığı maraşlılar..ondan 1 adım ilerliyemıoruz..

"DUYARLI" Maraşlı
"DUYARLI" Maraşlı - 4 hafta Önce

Medeniyetten ve ahlaktan bu kadar çok bahsedip yaptıklarınızla ne kadar uzak olduğunuzu bir kere daha gösterdiniz sağolun "DUYARLI" Maraşlılar....

drsn
drsn - 4 hafta Önce

kısmen eleştrilere katılmakla beraber yav arkadaş bu şehirden kaç yıldan beri bir tane konser düzenlenmedi varsa yoksa çete bayramında kaside konseri.Göndermeyin beğenmediğiniz konsere çocuğunuzu. sözünüzü dinletemiyorsanız o çocuk internetten de izler o sanatçıyı.

cuma
cuma - 4 hafta Önce

Yakışıyor tabiki, niye yakışmasın ki, bizim devlet ricalimiz il başkanlarımız ilçe başkanlarımız aleyna hanıma hoşgeldin sırasına girerler, elini sıkmak için sıraya girerler, fakir fukaraya kadın eli sıkmak haram derler kendileri kadınlarla sarmaş dolaş tokalaşırlar poz verirler arzı endam ederler, fakir kadının elini sıkmak günah bunlara göre böylelerinin elinide sıkarlar yanak yanağa pozlarda verirler

Wery
Wery - 4 hafta Önce

Ayda bir antep yapanlar, bağ evlerini kaçamak için kullananlar, sokak ırtasında pazarlık yapanlar bunların yapıldığı yer maraş değil mi, bunları yaparken no proplem, he he anladık bir çılbaklar plajı yok o da deniz olmadığındandır.

ahmet hatay
ahmet hatay - 4 hafta Önce

Kahraman maraş.niye nasıl kahraman olmuş,bunlar unutulmuşa benziyor.yada,Kahraman maraşın adını kullanarak acayip işlere girişen,Kahraman maraşla alakası olmayan kişiliksiz..ler var.Sütçü imam ve arkadaları uyansa,Maraş elden gitmiş deyip bu ucubelerin kökünü kurutmak için tekrar savaşa başlar.

Celal
Celal - 4 hafta Önce

Bunu yazan yazarı, o yazarı yazar yapan üniversiteyi, o üniversitede o yazara böyle eğitim veren ve anlatan hocaları şiddetle kınıyorum. Sana ne kardeşim ister kapalı giyibir ister açık giyinir milletin namus bekçiliğini yapmak sana düşmez sen benim adıma kahramanmaraşlılar aleyna ya tepki gösteriyor diyemezsin sen kimsin ki maraş halkı adına konusuyorsun.

Odiseur
Odiseur - 4 hafta Önce

Insan varoş olursa tepki yağar tabiidir öncelikle Onikisubatta oturanlar varoş grubu olduğunu bu tepkiyi koyarak kanitladilar

Tarafsiz
Tarafsiz - 4 hafta Önce

Sanki kahramanmarasta butarz giyinen gezen insanlar yokta tek yari ciplak aleyna tilkimi bizim en buyuk zafimiz olan iman ve namus kavramlarini kullanarak yine birileri bir oyun oynuyo biz bu zihniyetten cikamadigimizdan yani basimizdaki G.Antep gelişirken K.Maraş kohne, kasaba gibi duruyor teknolojideki bukadar terbiyesizligi evine getiren veliler sahneye cikacak biri icin bukadar yargisiz olmasin

akın bağcı
akın bağcı - 4 hafta Önce

Yazıklar olsun onu getirene tepki duyalaım bunlara top yekun.

Osman bülbül
Osman bülbül - 4 hafta Önce

Yobazlık cehaletle eşdeğer bir şehir

Sinan bulut
Sinan bulut - 4 hafta Önce

Taş devrine dönelim maraş olarak

sadeeee
sadeeee - 4 hafta Önce

hırsızlık arsızlık fuhuş alkol kol geziyor efendim aleyna yakışmıyormuş

Kahramanmaraşlı
Kahramanmaraşlı - 4 hafta Önce

Bunu "Cehapepkkpdfwordexcel" yapsa ne olurdu acaba? Dinsiz mi? Bayrak düşmanı mı? Ajan mı? Vatan haini mi? Din elden gediyeah mi? Önceki yorumumu paylaşmadınız bari bunu paylaşın.


Bu şehirde bundan çok daha kötü şeyler var, ama açıkta duyar kasmaya gelince ilimizi durmadan zam şampiyonu yapan varlıklar namus bekcisi oluyor.

kadir hanoğlu
kadir hanoğlu - 4 hafta Önce

buğün ülkemiz gençliğinin yarıdan fazlası uluk.yabancı bir sanatçıyı hava alanında karşılayan aynı anda onbinlarca kişi bir top peşine gidiyorsa suç sadece tek kişide değildir.osmanlı terbiyesi ve ahlakı bunun için kaldırıldı ve adamlar başarılıoldu.Vedahi k maraşda düne kadar genel ev vardı. şu an tek kişilik rezidanslar fuhuş yuvası.pavyonlar barlar öylesine biz kimi kime şikayet ediyoruz.düşünürün biri ne demiş.geleceksiz muvaffakiyetler hakikatta gizli bozgunlardır.

Murat Kazan
Murat Kazan - 4 hafta Önce

Aleyna tilki, nin suçu yok. Onu kahraman bir şehre layık görene yazık.

Vatandaş
Vatandaş - 4 hafta Önce

Geri kafalılık diyorum başkada birşey demiyorum

alyanak osman
alyanak osman - 4 hafta Önce

ksü bilim haricinde her kolda birinci, yaz şenliklerinde, toplantılarda, hele ksü'nün araba garajı yok mu o sanırım Oxford üniversitesini bile geride bırakır.

Bahadır
Bahadır - 4 hafta Önce

Modernlik çıplaklıkla olmaz ahlağın olmadığı yerde hiç bir şey olmaz ahlaksızlığa ahlaksızlara yaranacağım diye dinimi değiştiremem müslümana yakışanı yapalım böyle işleri tasvip edmeyelim kardeşler

legend
legend - 4 hafta Önce

İşinize gelince sütçü imam'ı öne sürersiniz, bu arada arslanbey'i de unutmayalım neyse konuya gelelim Kahramanmaraş genel anlamda gelişemiyor. Bunu bir gelişme olarak gördüğüm için değil diğer konularda itiraz etmesi gereken yerlerde hiç ses çıkmıyor, çok basit bir olayda yer yerinden oynadı çok komik değil mi..? Eğleniyor muyuz :)

Gökdoğan deniz
Gökdoğan deniz - 4 hafta Önce

Kim demiş Avrupa insanı medeni ne edep var ne haya çırıl çıplak bedeni eğer medeniyet açıp sacmaksa bedeni desenize hayvanlar daha medeni ...Baska söze gerek yok

seda kurt
seda kurt - 4 hafta Önce

Kesınlıkle katılmıyorum ne alakası var ya

Kazım Koyuncu
Kazım Koyuncu - 4 hafta Önce

Daha önceden birçok ciplak popçu gelmişti.Onlara neden tepki yoktu

DoBRA
DoBRA - 4 hafta Önce

Hangi Deli taş attı bu kuyuya ,
ya getirmeyi beceremediler böyle bir bahane sunuldu ya da yeni bir polemik yapılmak istendi.
3 -5 kişi sosyal medya dan sütçü imam torunları dedi diye bu iş iptal olmamalıydı o sütçü imam diyenler veya dedirtenlere sormak isterim 1 yıl içinde kaç defa Sütçü İmam 'ın mezarının başına gidip Fatiha okudular. Herşeyiniz fiyaskoooo

AYSEL ÖZKAN
AYSEL ÖZKAN - 4 hafta Önce

Bu haber karalama kampanyasından başka bişey değil.medeniyetsizlik olarak değerlendirenler kendi zihnilerini bi sorgulasınlar.sonuçta insan kalbindekini söyler..

isimsiz
isimsiz - 4 hafta Önce

Yazıklar olsun.unutmayın onunda bir ailesi var.Izlemek istemeyen gitmez.Yazık ya başka derdinianı yok.

Demirci
Demirci - 4 hafta Önce

Bu şehrin en büyük sorunu bu işte kendileri bağlarda bahçelerde her haltı yerler millete dindar gözükmeye çalışırlar arkadaşlar her kesin dini kendine her koyun kendi bacağından asılır her insan kendi yaşamak istediği gibi yaşar kimse kimsenin düşüncesine karışmaz saygılı olursa işte o zaman biz gelisiriz yoksa bu şehir bu düşünce ile her gün dahada geriler ben bir gencim şahsen ben bu konserin yapılmasını isterdim benim gibi isteyen pek çok genç te var Aleyna tilki söyle böyle diyenler ya peki sokakta kızı yasindaki insanlara bakanlar yolda yürürken feraceli bir kadına laf atan insanlar gördüm önce biz bu davranışları duzeltmeliyiz ..

Şemsi
Şemsi - 4 hafta Önce

İstemediğiniz bu sanatcıyi şehrinize girmesine izin vermeyin toplanın hava alanının önünde sokmayın şehire bu şehrin halkı göstersin tepkisini

Yavuzselim
Yavuzselim - 4 hafta Önce

Çeto başkan çok güzel söylemiş diline emeğine sağlık

Celal İsbir
Celal İsbir - 4 hafta Önce

Boş yaptı teneke

maraşlı
maraşlı - 4 hafta Önce

ee konser iptal oldu, şimdi hepimiz sütçüimamın torunu oldukmu.

Hakan  gül
Hakan gül - 4 hafta Önce

Sütçü imamın torunları peki neden puan hangi mahalle olduğunu unuttum da gece 12 den sonra belli köşelerde hayat kadınlarını alıyorlar rahatsız oluyoruz demişlerdi. Ne olmuş yarı çıplak bir sanatçı gelecekse geldiği gün geri gidecek sabit kalmayacak. Ortam içinde hareket etmeyi bilmeyen maraşlıları hizaya soksunlar ünlüleri değil

Bilgi Notu: TEKNİSYEN
Bilgi Notu: TEKNİSYEN - 4 hafta Önce

Yakında Maraşa yapay plaj yapılacak görelim bakalım tepkileri ?

ÖMER SAMSA
ÖMER SAMSA - 4 hafta Önce

O KADININ ŞEHRİMİZE GELMESİNİ KESİNLİKLE İSTEMİYORUM; ÇÜNKÜ GÖRÜNTÜSÜ VE HAREKETLERİ HİÇ KAHRAMANMARAŞIMIZLA UYUŞMUYOR. GENÇLERİMİZE ÇOK KÖTÜ ÖRNEK OLACAKTIR. DEVLET BÜYÜKLERİMİZDEN BU KONSERİN İPTALİNİ HASSETEN İSTİRHAM EDİYORUM. SAYGILARIMLA; VESSELAM.

Ceren nur
Ceren nur - 4 hafta Önce

Doğu türkistanda kardeşleri katledilirken kardeşlerini katleden ülkenin şehriyle kardeş şehir olduğunu ilan eden maraş,madem bu kadar duyarlısınız neden kardeş şehir ilan edilirken zalimler sesiniz çıkmadı siz çok ahlaklısınız ya lunaparktaki pavyonlara ses çıkarmazsınız ölen kadınlara duyar kasmazsiniz işinize gelince sütçü imamın torunları he!

Ceren
Ceren - 4 hafta Önce

Yazıklar olsun çinle kardeş şehir ilan ediliyor gık çıkmıyor ölen kadınlar tın işinize gelince köprüyü dert edin siz,ahlaklı ahlak bekçileri

Hakan
Hakan - 4 hafta Önce

Yobazlığı bırakın artık cahil insanlar.

ali
ali - 4 hafta Önce

Bu haberi yazan editör, bu konsere karşı olan güruh, aşağıdaki yorumları bi okusun. Kamuoyu'nun tepkisini görsün. Sonra kamuoyu adına Kahramanmaraş adına, gençlik adına, memleket adına sahip olduğu düşünce ve hükümleri yeniden değerlendirsin.

Biraz akıl
Biraz akıl - 4 hafta Önce

Allah akıl fikir versin bir tane k. Maraşa konser vermeye gelen yok gelende namus bekciliği yapıyorsunuz sanane elin namusundan sen önce kendi ar namusuna bak aleyna maraşa gelmeyle
maraş bozulmaz

Muro
Muro - 4 hafta Önce

Olay farklı arkadaşlar getiremediler onun için kulp arıyorlardı sütçü İmam torunu oyunu oldu....

KRALLLL
KRALLLL - 4 hafta Önce

TİLKİ GELİNCE NE OLCAKKKKKK

meçhul
meçhul - 4 hafta Önce

kahraman maraş ikinci kez ne kadar yobaz olduğunu bir kez daha gösterdi. bu nasıl bir zihniyet nasıl bir anlayış. görende sanacak memlekette fuhuş yapılıyo. bu resmen sanatçıya hakaret haksızlık. yazık gercekden çok yazık. Utanıyorum bu gibi zihniyetlerden. mazAllah aleyna tilki gelirde kızlarımızı yoldan çıkarır. açık açık bunu demek istiyorsunuz. Ahh güzel Türkiyem nerelere geldik.

meçhul
meçhul - 4 hafta Önce

bu ne rezillik gerçekten çok utanıyorum bu gibi zihniyetlerden ahh ahh güzel Türkiyem nerelere geldik. bu sanatçıya kişiliğe hakeret.

Oğulcan ENCİ
Oğulcan ENCİ - 4 hafta Önce

Sizin o sığ ve dar zihniyetinize lanet ediyorum . Sütçü İmam torunuymuşta mışta mişte bıraksana yya :D

K.maraşlı
K.maraşlı - 4 hafta Önce

Aleyna tilki gibi sanaçcıları istemiyoruz maraşda

Ahmet Kıraç
Ahmet Kıraç - 3 hafta Önce

Maraş bu kafayla gittiği için hiç gelişmiyor. Sütçü imama yakışmıyor demisler acaba Atatürk sizin gibi gerizekalı bir toplumu görse ne düşünürdü. Ayrıca konsere gitmek istemeyen gitmesin. Milletin çıplaklığı sizi bu kadar ilgilendiriyorsa ben sizin içinizde bir fesatlık olduğunu düşünürüm.

Ahmet Kıraç
Ahmet Kıraç - 3 hafta Önce

Maraş bu kafayla gittiği için hiç gelişmiyor. Sütçü imama yakışmıyor demisler acaba Atatürk sizin gibi gerizekalı bir toplumu görse ne düşünürdü. Ayrıca konsere gitmek istemeyen gitmesin. Milletin çıplaklığı sizi bu kadar ilgilendiriyorsa ben sizin içinizde bir fesatlık olduğunu düşünürüm.


SIRADAKİ HABER

banner122