Serik DSİ park alanında düzenlenen programa hem Serik'te yaşayan Kahramanmaraşlılar hem de Serik halkı tarafından yoğun ilgi gösterildi.

Antalya ve Alanya’dan gelen Kahramanmaraşlılarında buluştuğu etkinlikte, derneğimiz dans ekibinin oyunları ve davul zurna dinletisi halaylarla başlayıp, öğle yemeği ve Kahramanmaraşlı yerel sanatçımız Gülüş MEÇHULİ hanım tarafından verilen coşkulu konserle sona erdi.

8-4

Dernek başkanı Mehmet SETİREK yaptığı konuşmada "Bahar şenliğindeki asıl gayemiz Serik halkı ve hemşehrilerimizle birlik beraberlik ve kaynaşmayı artırmak ve Beraber olmanın herkesi güçlü kılacağını kavramaktır. Güç birliği ile birçok şeyin başarılması mümkündür. Atalarımız bunu bir elin nesi var iki elin sesi var deyişi ile çok güzel anlatmışlardır. İnsanlar arasında birliği teşvik etmeliyiz. Birlik için bir kişi yetmeyeceğinden, diğer insanların da elinden geldiğince birliği teşvik etmelerini sağlamak ayrıca bir insanlık görevidir. Dernekçilik, ekip işi, gönül işidir. Bundan dolayı emek veren tüm yönetim kuruluna teşekkür ediyorum" dedi.

2-16

Programımıza katılarak bizleri onurlandıran, Serik Esnaf odası başkanı Recep SAVAŞ'a, Serik Chp İlçe başkanı Yusuf DİNÇ’e, Serik Mhp ilçe başkanı Osman ÜSTÜNMET ve yönetimine, Serik Saadet Partisi İlçe başkanı Adem DEMİREL’e, Muhtar Zafer KORKMAZ ve Ali ŞAHİN'e Antalya Kahramanmaraşlılar Dernek Başkanı Mehmet Akif YILDIZ ve yönetim kuruluna, Alanya Kahramanmaraşlılar Dernek Başkanı Orhan MARAŞLIOĞLU ve yönetim kuruluna, Kemer Kahramanmaraşlılar Dernek Başkanı Turabi GENÇ'e, Ak Parti önceki dönem İlçe başkanı Hasan KOZAN'a, İsmail DEMİR'e, Av. Rasim DEMİRKIRAN'a, Antalya ve Alanya’dan katılan değerli hemşerilerimiz ile Serik ve çevresinden bizleri yalnız bırakmayan misafirlerimiz ve kıymetli hemşerilerimize teşekkür ederim” dedi.