Survivor All Star 2022 son dokunulmazlık oyununu Ayşe kazandı ve Hikmet, Nisa ve Adem eleme adayı oldu. Ancak sosyal medyada Hikmet fanları, Batuhan ve Adem'in Ayşe'ye bilerek oyun verdiğini iddia etti.

Antalya'nın gururu, yörüklerin sevgilisi, survivor All Star'ın güçlü uarışmacısı Hikmet bu gece elendi ve yarışmayı 5'inci olarak tamamladı. Nagihan'ın ardından Hikmet'in de yarışmaya veda etmesi sosyal medyada şok etkisi yarattı.

İlk iki dokunulmazlık oyununu kazanan Batuhan, Nisa ve Hikmet'i eleme adayı olarak göstermişti. Son oyunu Ayşe kazandı ve Adem otomatik olarak eleme adayı olmuş oldu.

Ayşe son dokunulmazlık oyununda yarı finalde Adem'i 5-3, finalde ise Batuhan'ı 5-4 yenerek İstanbul'daki finallere katılmayı hak kazandı. Ancak Ayşe'nin finallere kalması sosyal medyada şok iddiaların ortaya atılmasına neden oldu.

ADEM VE BATUHAN OYUN MU SATTI?

Müge Anlı Ve Kardeşi Efe Anlı Babalarının Ölümüyle Türkiye'nin Gündemine Oturdu! Müge Anlı Ve Kardeşi Efe Anlı Babalarının Ölümüyle Türkiye'nin Gündemine Oturdu!

Sosyal medya kullanıcıları, özellikle de Hikmet fanları Batuhan ve Adem'in Hikmet'i elemek için bilerek Ayşe'ye oyun verdiğini iddia ettiler. 

İşte o yorumlardan bazıları:

Hikmet’i elemek için Ayşe’ye oyun satan Adem ve Batuhan asla Survivor şampiyon’u olamayacaklar.

Hikmet Tuğsuzu elemek için ayseye oyun satan batuhan veya adem siz şampiyon olamayacaksınız.