Kahramanmaraş’ın yükselen değerlerinin başında gelen ve şehre yaptığı yatırımlarla adından sıkça söz ettiren Tütüncü AVM, aynı zamanda müşteri memnuniyetini esas alarak Kahramanmaraş halkının bir numaralı alışveriş merkezi haline gelmiş durumda.
Gün geçtikçe yatırım alanlarını genişleten Tütüncü AVM, ikinci şubesini Binevler’de açtı.

Kahramanmaraş’ı adeta sallayan açılış etkinliklerinde çekiliş ile 100 kişiye 100 çeşit hediye verilirken, sınırsız eğlencenin olduğu etkinliklerin en can alıcı noktası Tuğçe Kandemir konseri oldu. Binevler Uzun Çarşı’nın karşısında açılan Tütüncü AVM etkinliklerinde meydanlara sığmayan vatandaşların doldurduğu alanda muhteşem Tuğçe Kandemir konseri ile katılımcılar doyasıya eğlendi.

HABER FOTOĞRAFLARI

Açılış törenine Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Serdar Salih Çiçekçi ve davetliler katıldı.
Yeni şubenin açılmasından dolayı mutluluk duyduğunu dile getiren ve bu açılışa vesile olan herkese teşekkür ettiğini dile getiren Tütüncü AVM Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Bayraktar, “Açılışımıza teşrif eden tüm Kahramanmaraş halkına teşekkür ediyorum. Biz Tütüncü AVM olarak yaklaşık 5 yıl önce yola çıktık ve halkımızdan aldığımız güç ile bu noktalara geldik. Tütüncü AVM yatırımlarının tamamını Kahramanmaraş’a yaptı ve bu yatırımları da tekrardan Kahramanmaraş halkına geri dağıtacak. Bu noktada 100 kişiye 100 adet hediye dağıtımı yapacağız. Bu hediyeleri de ihtiyacı olan güzel hemşerilerimizin kazanmasını diliyoruz. Tuğçe Kandemir konseri ile de bu açılışımızı taçlandıracağız ve ben tekrardan değerli Kahramanmaraş halkına teşekkür ediyorum. Biz, Tütüncü AVM olarak bu ekonomik sıkıntı içerisinde bulunan vatandaşlarımıza uygun şekilde ürün satışı yapıyoruz ve bu da devam edecek” dedi.

“Yeni Şubemiz Hayırlı olsun”
Tütüncü AVM’nin ikinci şubesinde müşterilere yönelik ciddi kampanyaların olacağını söyleyen Tütüncü AVM Yönetim Kurulu Başkan Vekili Muhammet Samet Bayraktar, “Burada çok ciddi kampanyalarımız, hediyelerimiz ve güzel aktivitelerimiz olacak. Biz Kahramanmaraş’tan kazandığımız maddi ve manevi her şeyi geri Kahramanmaraş halkına dağıtmaya hazırız. Herkesin huzurunda 100 hediyeyi 100 vatandaşımıza takdim edeceğiz. Akabinde Tuğçe Kandemir konseri ile eğlence gecesi yaşayacağız” diye konuştu.

“Biz Kahramanmaraş’ın Yerli ve Milli Esnafıyız”
Bütün Yatırımların Kahramanmaraş’a yapılacağını ifade eden Tütüncü AVM Mağazalar Genel Müdürü: Serdar Gök ise, konuşmasında şunları dile getirdi: “Tütüncü AVM yaklaşık 5 yıl önce Kahramanmaraş’ta kuruldu ve bu kuruluş memleketimizin öz sermayesi ile piyasaya girdi. Kahramanmaraşlıyız ve firma olarak yerli ve milliyiz. Aynı zamanda bu şehre hizmet etmekten de gurur duyuyoruz. Siz vatandaşlarımızın sayesinde ikinci şubemizi açmış bulunuyoruz inşallah bütün yatırımlarımızı Kahramanmaraş’a yapacağız. GÜCÜMÜZÜ tamamen Kahramanmaraş halkından alıyoruz ve bu noktada da bu şehrin vatandaşlarına hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Kahramanmaraş’ın yerli ve milli bir esnafı olarak hemşerilerimize hizmet etmeye devam edeceğiz.”