Her daim yaptıklarıyla gündemden düşmeyen Demet Akalın bu sefer herkesi şoke etti. Sahne aldığı mekanda beğenmediği içkiyi garsonun başında aşağı döktüğü için büyük tepki toplayan Demet Akalın sessizliğini bozdu.

Paylaşımları ve çıkışlarıyla sık sık magazin gündeminde yer alan Demet Akalın, son konserinde getirilen içkiyi beğenmeyince garsonun başından aşağı döktü. Görüntülerin kısa sürede gündem olmasıyla tepki çeken sanatçıdan ilk paylaşım geldi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert 2022 yeni sezon ne zaman başlayacak tarih belli oldu Müge Anlı ile Tatlı Sert 2022 yeni sezon ne zaman başlayacak tarih belli oldu

mujde-ar-garsonun-basindan-asagi-icki-doken-15131273_2895_amp
İÇKİYİ BEĞENMEDİ
Önceki akşam bir mekanda sahne alan Demet Akalın, gönderilen içkiyi beğenmeyince kadehi garsonun başından aşağı döktü. Okan Kurt dahil sahnede bulunan yetkililerin gülüşleri arasında 'Git gerçek bir şampanya getir bari' diyerek sahneden gönderdi!

gp_7184

"Resmen elma suyu vermişsin bana" diyerek bir de sitemde bulunan Akalın, daha sonra getirilen içkiyi sahnede açarak içti. 

pg_6279
SESSİZLİĞİNİ BOZDU
Twitter gündeminin ilk sıralarına yerleşen ve adeta linç edilen Demet Akalın, eleştirilere cevap verdi. Instagram hesabının hikaye kısmından Formula 1'deki içki dökme geleneğinden bir fotoğraf paylaşan Akalın, "İlk sahnede ödeşeceğiz" ifadelerini kullandı.

garsonun-basindan-asagi-icki-doken-demet-akalin-15131366_113_m