Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, 19 Mayıs Perşembe günü toplu ulaşımın ücretsiz olacağını açıkladı. Peki Mansur Yavaş'a toplu ulaşımla ilgili akıl veren Hayrettin Güngör, Kahramanmaraş'ta 19 Mayıs günü toplu ulaşımı ücretsiz yapacak mı?

Ankara'da 19 Mayıs 2022 Perşembe günü EGO Otobüsleri, Metro, ANKARAY ve Teleferik gibi ulaşım araçları ücretsiz olacak.

SONAR'ın anketinde Hayrettin Güngör'e şok! Aradığınız başkana ulaşılamıyor SONAR'ın anketinde Hayrettin Güngör'e şok! Aradığınız başkana ulaşılamıyor

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş,  toplu taşıma araçları (EGO Otobüsleri, Metro, ANKARAY ve Teleferik) ile “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı”Nın 103. yılı olan 19 Mayıs 2022 Perşembe günü vatandaşlara ücretsiz olarak hizmet verileceğini açıkladı.

Kurtuluş Savaşı'nın simge şehirlerinden, "Kurtuluş Savaşı'na katılmayan tek bir ferdi yoktur" denilerek İstiklal Madlyası ile ödüllendirilen Kahramanmaraş'ta da 19 Mayıs'ta toplu taşımanın ücretsiz olması bekleniyor.

Kahramanmaraş Büyükiehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, bir kaç ay önce yapdığı sosyal medya paylaşımında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a toplu ulaşımla ilgili olarak Kahramanmaraş modeline geçmeyi önermişti.

Mansur Yavaş'a Kahramanmaraş modelini öneren ve bu önerisi yandaş basında haber olan Hayrettn Güngör'ün, Mansur Yavaş'ın gerisinde kalıp kalmayacağı merak konusu.