Gündüz kuşağı yayınlarının en gözde programı olan Müge Anlı ile Tatlı Sert bilinmeyen bir nedenle ertelendi. Şinasi Yüzbaşı ile evlendikten sonra programına ara veren ünlü sunucu programına yeni sezonda 29 Ağustos Pazartesi günü başlayacağını duyurmuştu. Atv’nin gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezonda ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu. İzleyici soruyor, Müge Anlı ile özdeşleşen programı neden ertelendi? Müge Anlı ve Atv programla ilgili bilgi verecek mi? Müge Anlı hayranlarını şok eden gelişme haberimizde. Şimdi detaylar

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ertelendi
Uzun yıllardır gündüz kuşağında liderliği kimseye kaptırmayan ve muadil programlar yayınlanmasına sebep olan Müge Anlı kendi adıyla sunduğu programın ertelendiğini duyurdu. Sondakika.com sitesinde yayınlanan habere göre evlilik kararıyla herkesi şaşırtmayı başaran Müge Anlı birkaç gün önce Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 29 Ağustos Pazartesi günü başlayacağını duyurmuştu.

Ertelenme nedeni belirsiz!
Dün sosyal medyaya düşen haber sonrası Müge Anlı ile Tatlı Sert programının planlanan günden bir hafta sonra başlayacağı duyuruldu. 29 Ağustos Pazartesi günü yayınlanması beklenen programın neden 1 hafta ertelendiği sorusu ise henüz cevap bulamadı.

Teknik sorunlar gerekçe gösteriliyor
Gerek iş hayatı gerekse özel hayatıyla dikkat çeken ve geniş hayran kitlesi bulunan Müge Anlı, canlı yayında evleneceğini açıklayarak büyük bir sürpriz yapmıştı. İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile dünya evine giren başarılı sunucu hem yaz tatili hem de evlilik nedeniyle programına ara vermişti. Geçen hafta programın 29 Ağustos’ta başlayacağı deklare edilmişti. Ancak ani gelişen teknik aksaklıklardan dolayı Programın 5 Eylül'e ertelendiği söylendi. İzleyici tatmin etmeyen bu açıklama sonrası akıllarda “yoksa program yayından kaldırılacak mı?” sorusu yer etmeye başladı. Atv'nin elinde bulunmayan imkanlardan dolayı Müge Anlı'nın sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programını durdurma kararı aması şimdiye kadar yapılan ertelemelerde alışıldık bir durum değil. Hal böyle olunca programın sıkı takipçileri Müge Anlı’nı program bıraktığını düşünmeye başladı. Konu ile ilgili hem Atv’den hem de Müge Anlı’dan tatmin edici bir cevap gelmemiş kuşkuları artırıyor.

SON DAKİKA GELİŞMESİ: Müge Anlı sosyal medya hesabından programın ertelenmediğini şu şekilde duyurdu:

WhatsApp Image 2022-08-21 at 14.51.44