Müge Anlı’ nın evlilik kararının ardından, bugün Al Sana Haber programının moderatörü Seyhan Soylu’ da canlı yayında önce kendisini tebrik etti, ardından Müge Anlı ile ilgili bir iddiada bulundu.

Seyhan Soylu “Müge Anlı çok başarılı bir kız. ATV kanalında inanılmaz itibar sağlamış ve hem Emniyet Teşkilatı’nda hem de bürokraside çok sevilen bir hatun. Stajyer olarak işe alındığında bile çok mücadeleci, kendini yenileyen, vizyon sahibi bir kızdı. 
Müge Anlı çizgisini hiç bozmadan kendini çocuğuna adadı ve bu süreçte kendine layık birini ciddi bir izdivaç olmadan da deklare etmek istemedi. Ve beyefendiyi izdivaçla ilgili seçmesinin sebebi de önümüzdeki seçimlerde MHP Milletvekili Müge Anlı’ ya yakışacak bir eş olması. 
Devlet Bahçeli kadın kontenjanından Müge Anlı’ yı listeye koyuyor. Devlet Bahçeli’ nin, Müge Anlı ile ilgili vermiş olduğu bu karar inanılmaz doğrudur. Ve MHP’ nin A kadrosunda bu konu bitmiştir.

Müge Anlı gibi siyasette doğru kimlikleri belirlediğinizde, siyasi rol model olmuş bir parti genel başkanından çok daha fazla oy alabilecek bir kimliktir.  Şinasi Bey’ e de hayırlı uğurlu olsun. İnşallah Müge’mizin kıymetini bilirsin” diyerek bombayı patlattı.