Yağmur Banda kimdir? Survivor 2022 yarışmacısı Yağmur kaç yaşında evli mi sevgilisi var mı? Yağmur Banda ne iş yapıyor? Nisa'nın yerine yedeklerden yarışmaya katılan güzel yarışmacı biyografisi boyu burcu haberimizde.

Müge Anlı'nın Erkek Kardeşini Görenler Şoke Oldu! Meğerse Yıllardır Aynı Programdaymış! Müge Anlı'nın Erkek Kardeşini Görenler Şoke Oldu! Meğerse Yıllardır Aynı Programdaymış!

Yağmur Banda ismi, Survivor 2022 All Star ilk bölüm fragmanı ile birlikte merak konusu oldu. Fenomen yarışma, 15 Ocak Cumartesi akşamı Survivor All Star sezonu ile yayına başlayacak. Gönüllüler takımında olan Nisa’nın yerine yedeklerden çağırılan Yağmur Banda, 2018 All Star sezonunda yarıştı. Peki, Survivor Yağmur kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

Yağmur Banda Survivor Yağmur

SURVİVOR YAĞMUR BANDA KİMDİR?

Survivor 2022 All Star’da yarışacak olan Yağmur Banda, 1998 yılında İzmir'de dünyaya geldi. Genç yaşına rağmen sporda deneyimli ve başarılıdır. İzmir Büyükşehir Belediyesi Taekwondo takımında yer almaktadır. Yağmur Banda'nın en büyük başarısı 2012 yılında 55 kiloda kazandığı Taekwondo Türkiye şampiyonluğudur.

Taekwondo'nun dışında birçok spor dalıyla uğraşan yarışmacı özellikle yüzme sporunda beceri sahibidir. 2006 yılıda Taekwondoya başlayan Yağmur Banda 11 yıldır bu spor ile uğraşmaktadır.

Yağmur Banda Survivor Yağmur

INSTAGRAM HESABI

Survivor 2022’de Gönüllüler takımında yer alan Yağmur Banda, Instagram’da “yagmurbanda” kullanıcı adıyla yer alıyor. Ve şu an 123 bin takipçisi bulunuyor.