Mobbing uygulanan doktor Uludağ'da intihar etti!! mobbingcinayettir

Bursa'da Uludağ Üniversitesi'nde görevli kalp cerrahı, Jandarma, AFAD ve arama kurtarma ekipleri tarafından gerçekleştirilen arama kurtarma çalışmalarında kara gömülü şekilde ölü olarak bulundu. Doktorun iki koluna da açtığı damar yolundan serumla kendini uyuttuğu belirlendi. Doktorun ölümü sonrası sosyal medyada #mobbingcinayettir etiketiyle binlerce mesaj yazıldı.

GÜNCEL 17.02.2021, 17:43 17.02.2021, 18:01
Mobbing uygulanan doktor Uludağ'da intihar etti!! mobbingcinayettir
banner257

ludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde kalp damar cerrahı olarak görev yapan 35 yaşındaki Mustafa Yalçın, sabah saat 08:00'de otomobili ile evinden ayrıldıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamadı. Saat 11:00'de girmesi gereken ameliyata gitmeyen Yalçın'ı merak eden ekip arkadaşları cep telefonundan kendisine ulaşamayınca evini aradı. Evden sabah saatlerinde ayrıldığı bilgisi üzerine durum polis ve jandarma ekiplerine haber verildi.

Genç kalp cerrahının cep telefonu sinyallerinin Uludağ yolu üzerinden gelmesi üzerine jandarma ekipleri Uludağ yolu üzerine yoğunlaştı. Yapılan araştırma neticesinde Mustafa Yalçın'a ait otomobil Uludağ yolu Yiğitali Mevkisi'nde kara saplanmış halde kapıları kilitli vaziyette bulundu.

Aracın bulunduğu noktadan itibaren doktorun gidebileceği alanlar Jandarma, AFAD, ANDA ve NAK arama kurtarma kiplerinden oluşan 50 kişilik bir grupla aranmaya başlandı. Arama faaliyetlerine AFAD'ın iz sürme köpekleri ile jandarmanın arama kurtarma köpekleri de dahil edildi.

Aracında intihar notu bulundu

Genç doktorun cansız bedenine aracından 1 kilometre uzaktaki ormanlık alanda ulaşıldı. Bir ağacın dibinde iki koluna da açtığı damar yolundan serumla kendini uyutan Yalçın'ın donarak hayatını kaybettiği üzerinde duruluyor.

Ekipler tarafından incelenen araçta intihar edeceğine dair bir not bulundu.

mobbingcinayettir

Sevenleri ve arkadaşları genç doktor kendisine uygulanan mobbing nedeniyle intihar ettiğini ileri sürdü ve tepkilerini sosyal medyada #mobbingcinayettir etiketi altonda yazarak gösterdiler.

Yorumlar (5)
Atilla Çalışkanoğlu 12 ay önce
Mobbing cinayettir. Hala tüm hızıyla devam ediyor. Yeni Mustafa'larımı bekliyoruz.Bu olay buzdağının görünen yüzü. Daha neler var
46 12 ay önce
KAMU KURUMLARINDA NERDEYSE HEPSİNDE MOBİNG VAR DİKKATE ALAN YOK
EDE 12 ay önce
Allah rahmet eylesin. Şu fâni dünyada hiçbir şey canına kıymaya değer mi. Hayat kalp grafiği gibi inişler ve çıkışlar var. Çizgi düz gitti mi kalp durmuştur.
Tülin ÖZTUNÇ 12 ay önce
Evet maalesef ki onurlu duyarlı adil hassas ve güzel insanlar bu kokuşmuşluğa bu çürümüşlüğe ve çarpık düzene Doktor da olsalar daha fazla tahammül edemiyorlar. Gittiğin alemlerde huzur bulursun dilerim.
Fatma 12 ay önce
Yazık oldu kolay mı yetişti pïrıl pırıl genç gitti hassas kalbini kırmışlar cennette ağırlasın Allahım.
Günün Anketi Tümü
Kahramanmaraş'ta 18 Ocak 2022'de yağan kar yağışı sonrası Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını yeterli buldunuz mu? Trafiğin aksamasında suçlu kim?
Namaz Vakti 29 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı