MHP Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar istifa etti

MHP Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar görevinden istifa etti.

MHP Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar istifa etti

MHP Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İl Başkanı Mustafa Akpınar sosyal medya hesabından Cumhur İttifakı kapsamında bir açıklama yapmıştı.

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayı, bir yerel gazete yanlış algılayıp yayına aldığı için yanlış anlaşılmaya sebebiyet verilmişti.

Bunun üzerine haberi farkedip müdahale eden MHP Genel Merkezi, Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar'ın istifasını istediği iddia edildi. 

Mustafa Akpınar'ın sosyal medyadan yaptığı istifa açıklaması: Cumhur İttifakı kapsamında sosyal medya hesabimdan bir açıklamada bulundum.Yapmış olduğum açıklama yanlış anlaşılmıştır.Bu açıklamayı manşete taşıyan yerel gazete üzgün olduğunu hem şahsıma hem genel merkezime iletmiştir.Böyle bir süreçte bu şekilde bir yanlış anlaşılmaya meydan verdiğimden dolayı Genel Başkanımız Sayın Dr.Devlet Bahçeli Beyefendi ,Saygıdeğer teşkilat Başkanımızla görüşerek 10 yıldan beri için de bulunduğum 5 yıldır şerefle onurla yürüttüğüm her zaman onurla taşıyacagım Dulkadiroğlu İlçe Başkanlığı görevimden Sayın Genel Başkanımızın ve Saygıdeğer Teşkilat Başkanımızın bilgileri dahilinde istifamı arz ettim.Bundan sonra ki siyasi yaşamım da Sayın Genel Başkanımızın ve Genel Merkezimizin çizmiş olduğu siyasi hedefler doğrultusunda partimizin bir neferi olarak devam edeceğim.Sayın Genel Başkanımıza olan sadakatim ve Partimize Davama olan bağlılığım benim için her türlü makamın üzerindedir. Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2018, 18:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet AZAK
Ahmet AZAK - 8 ay Önce

Ne depremi kardeşim, sıradan bir olay ne kadar büyüttünüz.Mustafa AKPINAR'ı hangi hizmetiyle anacağız.Ne özelliğiyle hatırlayacağız söylermisiniz.Sokağa çıkıp sorsanız Ülkücülerde dahil 100 kişiden ikisi bilmez.

EMRE
EMRE - 8 ay Önce

Mustafa Akpınar ın istifası çok yerinde olmuştur. İstifası MHP ye yani partimize oy kazandıracaktır.

Türkoğlu
Türkoğlu - 8 ay Önce

Sayın Devlet bahçeli büyük bir lider bilge başkan

Murat Gün
Murat Gün - 8 ay Önce

zoruna gitmiştir MHP li olarak AKP ye oy vermek

Muhammer BOZDOĞAN
Muhammer BOZDOĞAN - 8 ay Önce

Ülkücü davaya sadakat ve bağlılığınızda K.maras şahittir...Lider ,doktorin, teşkilat konusunda Sayın Genel başkan Devlet BAHÇELİ beye sadakatinize K.maraş şaitttir...Keşke erken karar vermeseydiniz sayın başkan..

Akkuş 46
Akkuş 46 @Muhammer BOZDOĞAN - 8 ay Önce

Genel merkez talimat vermiştir
Mustafa bey de talimata uyumuştur 8.1 şiddetinde deprem etkisi yaratmıştır antalyadan buyana sallanmıştır

DEPREMMİ
DEPREMMİ - 8 ay Önce

SAYIN ADMİN NE ZAMAN MHP İLE İLGİLİ BİR ŞEY OLSA "MHP DEPREM" OLDU DİYE MANŞET ATIYORSUNUZ EL İNSAF KARDEŞİM... EVET EN KISA ZAMANDA DEPREM OLACAK AMA YEREL SEÇİMLERİ KAZANMASI İLE İLGİLİ DEPREM OLACAK ALLAH'IN İZNİYLE.. MUSTAFA AKPINAR'IN İSTİFASI İSABET OLMUŞ...

Ülkücüyüm gardaş
Ülkücüyüm gardaş - 8 ay Önce

Eskiden MHP’li her birey davasını özgürce savunur ne olduğunu bilirdi, şimdi bahça o kadar yanar dönerki teşkilattakiler MHP hakkında konuşamaz hale geldi koskoca partiyi bahça bitirdi.

Ali DEMİR
Ali DEMİR - 8 ay Önce

Bunu anlamıyorum ya. Bahçelinin yanına giden aynı yerde bir poz verip dönüyorlar.O pozu her fırsatta kullanıyorlar.Ülkücü en kıymetli mücevher gibidir.Böyle kolay kolay buruşturulup atılmamalıdır.

Muhammer BOZDOĞAN
Muhammer BOZDOĞAN - 8 ay Önce

Muhammer BOZDOĞAN

Genel merkez talimat vermiştir Mustafa bey de talimata uyumuştur 8.1 şiddetinde deprem etkisi yaratmıştır antalyadan buyana sallanmıştır bu yorumu sahte isim kullanan arkadaş Antalya ne alaka Ben ELBISTANDANLIYIM ve ELBİSTANDAYIM sen isim sahtekarlığı yapıyorsun

Türkoğlu 46
Türkoğlu 46 @Muhammer BOZDOĞAN - 8 ay Önce

Neden üzerine alındın ben Ankara yazacaktın Antalya yazdım

vatandaş
vatandaş - 8 ay Önce

siyaset arenasında olan bitenler ülkece şaşırtmaya devam ediyor, mhp'nin eski ve yeni tutumu, iddiaları suçlamaları vs. şimdi ki dostuluğu ise hayret verici ittifakları anladık ya birbinizi suçladığınız konular, YALANMIYDI ?

maraslı
maraslı - 8 ay Önce

bu saatden sonra partıye degıl adam insana verecegım oyumu..

Kenan
Kenan - 8 ay Önce

InşAllah turkiyede mhp diye bir parti kalmaz bugüne kadar oy vermiş olduğum icin utaniyorum

Ekşioğlu imdat
Ekşioğlu imdat - 8 ay Önce

Erdemli ve duyarlı bir yaklaşım

vatandaş
vatandaş - 8 ay Önce

ak parti dulkadiroğlun da yüzde 83 oy aldık diye afiş asıyor türkiye de rekor oy aldık diyordu başarısız bir ilçe başkanı olarak 5 yıl neden görev yaptı geç bile kaldı istifa etmekte yada istifa ettirilmekte


SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154