MHP Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar istifa etti

MHP Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar görevinden istifa etti.

SİYASET 17.12.2018, 17:54 17.12.2018, 18:27
MHP Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar istifa etti
banner257

MHP Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İl Başkanı Mustafa Akpınar sosyal medya hesabından Cumhur İttifakı kapsamında bir açıklama yapmıştı.

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayı, bir yerel gazete yanlış algılayıp yayına aldığı için yanlış anlaşılmaya sebebiyet verilmişti.

Bunun üzerine haberi farkedip müdahale eden MHP Genel Merkezi, Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar'ın istifasını istediği iddia edildi. 

Mustafa Akpınar'ın sosyal medyadan yaptığı istifa açıklaması: Cumhur İttifakı kapsamında sosyal medya hesabimdan bir açıklamada bulundum.Yapmış olduğum açıklama yanlış anlaşılmıştır.Bu açıklamayı manşete taşıyan yerel gazete üzgün olduğunu hem şahsıma hem genel merkezime iletmiştir.Böyle bir süreçte bu şekilde bir yanlış anlaşılmaya meydan verdiğimden dolayı Genel Başkanımız Sayın Dr.Devlet Bahçeli Beyefendi ,Saygıdeğer teşkilat Başkanımızla görüşerek 10 yıldan beri için de bulunduğum 5 yıldır şerefle onurla yürüttüğüm her zaman onurla taşıyacagım Dulkadiroğlu İlçe Başkanlığı görevimden Sayın Genel Başkanımızın ve Saygıdeğer Teşkilat Başkanımızın bilgileri dahilinde istifamı arz ettim.Bundan sonra ki siyasi yaşamım da Sayın Genel Başkanımızın ve Genel Merkezimizin çizmiş olduğu siyasi hedefler doğrultusunda partimizin bir neferi olarak devam edeceğim.Sayın Genel Başkanımıza olan sadakatim ve Partimize Davama olan bağlılığım benim için her türlü makamın üzerindedir. Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.

Yorumlar (16)
Ahmet AZAK 1 yıl önce
Ne depremi kardeşim, sıradan bir olay ne kadar büyüttünüz.Mustafa AKPINAR'ı hangi hizmetiyle anacağız.Ne özelliğiyle hatırlayacağız söylermisiniz.Sokağa çıkıp sorsanız Ülkücülerde dahil 100 kişiden ikisi bilmez.
EMRE 1 yıl önce
Mustafa Akpınar ın istifası çok yerinde olmuştur. İstifası MHP ye yani partimize oy kazandıracaktır.
Türkoğlu 1 yıl önce
Sayın Devlet bahçeli büyük bir lider bilge başkan
Murat Gün 1 yıl önce
zoruna gitmiştir MHP li olarak AKP ye oy vermek
Muhammer BOZDOĞAN 1 yıl önce
Ülkücü davaya sadakat ve bağlılığınızda K.maras şahittir...Lider ,doktorin, teşkilat konusunda Sayın Genel başkan Devlet BAHÇELİ beye sadakatinize K.maraş şaitttir...Keşke erken karar vermeseydiniz sayın başkan..
Akkuş 46 1 yıl önce
Genel merkez talimat vermiştir
Mustafa bey de talimata uyumuştur 8.1 şiddetinde deprem etkisi yaratmıştır antalyadan buyana sallanmıştır
DEPREMMİ 1 yıl önce
SAYIN ADMİN NE ZAMAN MHP İLE İLGİLİ BİR ŞEY OLSA "MHP DEPREM" OLDU DİYE MANŞET ATIYORSUNUZ EL İNSAF KARDEŞİM... EVET EN KISA ZAMANDA DEPREM OLACAK AMA YEREL SEÇİMLERİ KAZANMASI İLE İLGİLİ DEPREM OLACAK ALLAH'IN İZNİYLE.. MUSTAFA AKPINAR'IN İSTİFASI İSABET OLMUŞ...
Ülkücüyüm gardaş 1 yıl önce
Eskiden MHP’li her birey davasını özgürce savunur ne olduğunu bilirdi, şimdi bahça o kadar yanar dönerki teşkilattakiler MHP hakkında konuşamaz hale geldi koskoca partiyi bahça bitirdi.
Ali DEMİR 1 yıl önce
Bunu anlamıyorum ya. Bahçelinin yanına giden aynı yerde bir poz verip dönüyorlar.O pozu her fırsatta kullanıyorlar.Ülkücü en kıymetli mücevher gibidir.Böyle kolay kolay buruşturulup atılmamalıdır.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?