Kahramanmaraş'ın kuzey ilçelerinde kar yağdı büyükşehir göreve başladı

Kahramanmaraş'ın Elbistan, Afşin, Göksun, Ekinözü ve Nurhak ilçelerinde dün akşamdan itibaren başlayan kar yağışı nedeniyle Büyükşehir Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü karla mücadele çalışmalarına başladı.

Kahramanmaraş'ın kuzey ilçelerinde kar yağdı büyükşehir göreve başladı

K.Maraş'ta 2019 yılının ilk kar yağışı kuzey ilçeleri olarak bilinen Elbistan, Afşin, Göksun, Ekinözü ve Nurhak ilçelerinde başladı. Yoğun kar yağışının başladığı ilçelerde ve ara yollarda Büyükşehir Belediyesi tarafından temizlik ve yol açma çalışmaları başladı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi kış çalışmaları kapsamında kar yağışı başlayan kuzey ilçelerinde karla mücadele çalışmalarına başladı. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri kuzey ilçeleri olarak bilinen Elbistan, Afşin, Göksun, Ekinözü ve Nurhak ilçelerinde ve diğer bölgelerde karla mücadele çalışmalarını sürdürüyor.

Kapalı Yolumuz Yok

Kış çalışmaları kapsamında günler öncesinden gerekli toplantılarını yaparak karla mücadele konusunda ekiplerin gerekli yerlerde konuşlanmasını sağlayan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi diğer paydaş kurumlarla birlikte istişare içerisinde hareket ediyor. Kuzey İlçeleri başta olmak üzere il genelinde kar yağışı olan Dulkadiroğlu ve Çağlayancerit İlçelerinde de kar temizleme çalışmaları tüm hızıyla devam ederken, il genelinde sorumluluk alanında kapalı yol bulunmuyor.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2019, 13:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 1 ay Önce

Önsen niye yağmaďı

SIRADAKİ HABER